13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Pane ministře, jste dobytek, napsal starosta Uhříněvsi

REKLAMA

Starosta Uhříněvsi se proti této interpretaci vůči ministrovi ostře ohradil na svém Twitteru, a dokonce nazval člena vlády z hnutí ANO dobytkem.

„Pane ministře, jste dobytek a píši vám to jako starosta Uhříněvsi. Proč Ministerstvo pro místní rozvoj pověřilo vydáním územního rozhodnutí náš stavební úřad, když tato řízení k dálnicím jinak řeší vaše ministerstvo? Myslíte, že u nás o to někdo stál? Nikoho jste se v roce 2018 neptali a rovnou to na nás hodili,“ napsal Vojtěch Zelenka.

Městská část Praha 22 – Uhříněves ve čtvrtek vydala dlouho očekávané územní rozhodnutí o dostavbě Pražského okruhu. Stavbu má na starosti Ministerstvo dopravy prostřednictvím Ředitelství silnic a dálnic

Vydání územního rozhodnutí k části Pražského okruhu má bohužel i verbální dohru mezi politiky.

Za co si vysloužil ministr Havlíček ostrou reakci starosty Uhříněvsi ?

Ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO) na svém twitterovém účtu uvedl, že důležitý krok k velmi exponované dopravní stavbě se podařilo udělat díky tomu, že se Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) podařilo městskou část Praha 22 – Uhříněves zlomit.

„Uhříněves zlomena. Panoptikum, kdy klíčový Pražský okruh 14 měsíců nelogicky blokoval úředník z Uhříněvsi, je u konce. Po tlaku Ministerstva dopravy a Ředitelství silnic a dálnic jsme konečně získali územní rozhodnutí,“ napsal Havlíček.

Politické šarvátky, lži, pravda a fabulace budou před volbami do krajů nejspíš přibývat.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.