Vydařený trénink

REKLAMA

Po týdnu se opět sešli Karlovarští kuličkáři na koupališti Rolava. I přes nepříjemný a studený vítr to hráče neodradilo a rozhodli se, že si zahrají na jeden důlek s deseti kuličkami. A byla to veliká legrace. Hlavně měli radost, že konečně vláda uvolnila možnost sportovního vyžití venku bez roušek.

Při první tréninkové hře vyhrála Eva Barchewitz, která měla velkou radost. Asi konečně našla ten svůj systém. Druhé místo Dagmar Zinková a třetí Věra Žemličková.

Před druhým kolem přišly další dvě hráčky. Je to velká zábava, když máte tolik kuliček kolem důlku a vždy hledáte tu svoji. Při druhé hře vyhrála první místo Věra Žemličková, druhé místo Katarína Kučerová a třetí místo jejich nejstarší hráčka Maruš Náměstková. Přestože to byl jen trénink, tak klobouk dolů. Je to skvělý tým, který nikdy neztrácí humor.

Hráči měli radost, že se konečně otevřel bufet na Rolavě kam se šli občerstvit. Překvapilo je, když jim provozovatele bufetu dali ochutnat všem kvalitní zmrzlinu zdarma. Budou tam vařit i zdravá jídla, ne žádné polotovary. Jsou to příjemní lidé.