25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Politický turista Kulhánek je se STAN jedna ruka

Slova politika Kulhánka už nejspíš nikdo nemůže brát vážně. Jeho dlouhodobé napojení na hnutí STAN vyvolává u mnohých podezření na politické kupčení.

Před nominací hejtmana Kulhánka došlo v zastupitelstvu k nebývalému rozvolnění hospodářský podmínek při spravování veřejných peněz v oblasti sociálních služeb, které má v gesci krajský předseda Robert Pisár (STAN). 

Byla snad náhoda, že Pisár prosadil překvapivě Kulhánka (KOA) za STAN jako kandidáta do senátu a tuto pozici odebral dlouhodobému senátorovi Horníkovi (STAN), který je místopředsedou senátu a patří mezi nejzkušenější senátory u nás.

Až republikový výbor STAN vše uvedl na pravou míru a potvrdil senátora Horníka jako nominanta za STAN.

Značka STAN je aktuálně pošpiněna.  Obří korupční kauza, doprovázena kokainovými orgiemi je výsledkem politiků z hnutí STAN, se kterými Kulhánek dlouhodobě a velmi aktivně spolupracuje.   

Dnes politik Rakušan popisuje v mediích toxické vztahy mezi politiky STAN a stíhanými lidmi.


POPULISMUS, KLIENTELISMUS, LŽI 

DŮKAZ: KULHÁNEK PŘIJEL PŘÍMO Z LETIŠTĚ SLUŽEBNÍM AUTEM S ŘIDIČEM SE SVOU MANŽELKOU S KOMPLETNÍMI KURFY, KDYŽ PODLE VLASNÍCH SLOV CESTOVAL DO IZRAELE ZA VEŘEJNÉ PENÍZÍ PODLE JEHO SLOV SÁM.

ANI TUTO JASNOU LEŽ LIDEM, KTEŘÍ HO VOLILI NIKDY NEVYSVĚTLIL.


Korupci lze definovat jako zneužití pravomocí za účelem získání neoprávněného osobního či jiného prospěchu. Korupcí je tedy zejména vyžadování a poskytování úplatků, provizí a nejrůznějších protislužeb, neoprávněné poskytování informací, účelová manipulace s výsledky výběrových řízení, zvýhodňování rodinných příslušníků a známých atd.

zdroj: Měšec.cz (mesec.cz)

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.