25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Posekejte si trávu sami, stížnosti se množí

REKLAMA

Každoroční stížnosti na neposekanou trávu nejsou nic výjimečného, ale politická personální genocida má nebývalé rozměry. Vyhazování lidí z práce a zaplňování pracovních míst svými kamarády a spolustraníky se v režii politiků hnutí ANO rozrůstá jako nikdy v minulosti.

Proč se neseká tráva?

Personální čistky pokračují dál. Aktuálně jsou na řadě Lázeňské parky. I přes to, že současný ředitel uspěl ve výběrovém řízení, jeho zástupce už v městské organizaci nepracuje, ale okamžitě ho nahradil  dlouholetý známý a spolupracovník primátorky Andrei Pfeffer Ferklové (ANO), která ho po rychlém odchodu z G.H.Pupp zaměstnala hned v několika městských společnostech.  Zajímavé je, že kde se Ján L. objeví, tak začíná „personální genocida,“ kterou zmínili již někteří zastupitelé.

Beranidlo hnutí ANO

Cílem je vyhodit lidi, kteří jsou vzápětí nahrazováni  známými nebo přímo členy hnutí ANO. „Nepřátelské převzetí městských firem“ je příčinou mnoha radikálních změn, které často vedou ke zhoršení služeb pro občany.

Když se likvidují nepohodlní zaměstnanci, není čas na práci, ale tráva na Jána L. a primátorku Ferklovou čekat nebude.

Totálně zarostlá sídliště ve Staré Roli a Rybářích si lidé začali sekat sami.

Alergici prosí sousedy, aby trávu posekali alespoň u vchodů do domu. Občané dělají za politiky, kteří zatím provádí personální devastaci všeho, co doposud fungovalo. Výměny ředitelů městských organizací a vzápětí i  nepohodlných zaměstnanců je specialitou, kterou ještě Karlovy Vary v takovém rozměru nezažily. 

Dá se pochopit, že primátorce města je to nejspíš jedno, už jen proto, že  je občankou města  jen úředně.

Politička Ferklová totiž bydlí v domku v samostatné obci Otovice. V Karlových Varech má jen úřední adresu, aby mohla kandidovat ve volbách, protože jinak by mohla kandidovat pouze v Otovicích, kde ve skutečnosti bydlí.

Podfukářů využívajících skulin v zákonech je mezi politiky více.

Tak, takhle se řídí firma.

Personálnímu čističi odejitého z G.H.Pupp a dlouhodobému spolupracovníkovi primátorky Ferklové, Jánu L., který vykonává nepopulární práci, naše redakce poslala několik otázek, ale „personální inkvizitor“  neodpověděl. 


Dobrý den pane Jáne L.
V souvislosti s připravovaným článkem a Vaší politickou angažovaností Vás žádám o zaslání odpovědí na následující:

– Vznikl Váš pracovní poměr u KV city centra na základě výběrového řízení?
– Vznikl Váš pracovní poměr u SLP na základě výběrového řízení?
– Vaše politické angažmá za hnutí ANO vzniklo v Dopravním podniku Karlovy Vary na základě jakých odborných předpokladů?
– Vaše politické angažmá za hnutí ANO vzniklo v Karlovarské teplárenské na základě jakých odborných předpokladů?
– Je pravda, že jste dokončil střední stavební průmyslovou školu na Slovensku?
– Jak dlouho jste pracoval s paní Ferklovou v G.H.Pupp
– Jak dlouho se angažujete v hnutí ANO 2011
– Kolik pracovních poměrů, nebo jiných příjmů máte ve vztahu k veřejným rozpočtům za město Karlovy Vary a Karlovarský kraj
– Užíváte k pracovním nebo soukromým účelům vozidlo(a) v majetku města Karlovy Vary, Karlovarského kraje nebo jimi vlastněnými společnostmi
– Souvisí Vaše časté návštěvy primátorky města s pracovními povinnostmi, nebo s politickou prací pro hnutí ANO? (V případě, že se jedná o soukromé schůzky se omlouvám, stačí jen poznamenat soukromé)

Protože vaše aktivity zajímá už více občanů města a myslím, že máte právo se ke svému angažmá také vyjádřit, proto jsem si dovolil vás oslovit.

Děkuji za Vaše odpovědi, které prosím zašlete do 8.6.2020 na tento e-mail

Prosím, v případě nejasnosti mě neváhejte kontaktovat.


To, co se o Jánu L. naši čtenáři už brzy dozví, bude vypovídat o zoufalém morálním úpadku všech občanů města Karlovy Vary, kteří pustili do politiky lidi devastující i to málo, co z města ještě zbylo po privatizačních procesech z dílny ODS. 

Chystaný půl miliardový dluh bude nejspíš poslední ranou do vazu městu na řadu budoucích let.

Místní rodáci z Karlových Varů odcházejí a stále jich přibývá.

Z původně 60. tisícového města je dnes jen 48 a půl tisíc, počet obyvatel stále klesá. Je to jakoby úplně zmizel například celý Nejdek.


Kdy skončí  invaze agresivních ANO kobylek?

Kdy bude líp?

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.