Přijďte se bavit a smát s dětmi do Lidového domu

REKLAMA

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát s dětmi do Lidového domu!

Pořad Kouzelná školka v letošním roce slaví významné výročí 20 let. Právě Michal Nesvadba a skřítek František jsou nerozlučnou dvojkou a tváří pořadu od samého začátku.

Lidový dům v Karlových Varech se stal tradiční scénou kam každoročně Michal z Kouzelné školky přiváží dětem své autorské divadelní programy. I tento rok se děti dočkají nového uvedení a Michal poprvé představí svůj velmi oblíbený divadelní titul Michal je kvítko!, ve kterém bez ohledu na počasí i roční období dokáže, že během představení rozkvete celé jeviště. Mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí děti i celý sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i všechny Michalovy obrovské květiny!

A to ještě nevíte, co se bude dít za plotem v Michalově zahrádce! Kopretina zpívá, kaktus do všeho mluví, konev má rýmu a umělá kytka z toho má dokonce legraci!

Malí fanouškové Kouzelné školky si tak užijí letošní výročí 20 let s Michalem v Karlových Varech NAŽIVO. Přijďte se bavit a užít si divadelní představení Michal je kvítko! do Lidového domu v neděli 10.11. od 15:00 hodin. Vstupenky v Ticketportal i Infocentru!

OBJEDNAT LÍSTKY…


Psát do Karlovarských listů může každý.
Přidejte své názory, pozvánky či zprávy z vašeho okolí. Napsat zdarma a bez cenzury…