Tuší konec, budou chtít trafiky

REKLAMA

KVListy sjezd ČSSD

„Poslanci ČSSD nejspíš už tuší, že jejich působení v politice pomalu končí, a chtějí ještě něco získat. Přízeň voličů to v tajné volbě ale zcela jistě být nemůže – ostatně na voliče současná ČSSD už zvysoka kašle,“ napsal Foldyna.

„Pokud se ve Sněmovně ve věci žaloby na prezidenta Zemana skutečně podaří prosadit tajné hlasování, tak se pravděpodobně staneme svědky dosud nevídaného kšeftování s hlasy, proti kterým byly dřívější ‘trafiky’ některým poslancům jenom slabým odvarem. Teď jde o mnohem víc než tehdy, a tomu budou odpovídat i ceny,“ uvedl dále poslanec.

Foldyna se domnívá, že celé hlasování o žalobě na hlavu státu je snaha některých poslanců a senátorů přímou volbu prezidenta de facto zrušit.

„A ČSSD? Několik jejích poslanců si nejspíš přilepší, ale jinak ta strana poslouží jako příslovečný užitečný idiot a pak zmizí v zapomnění. Má k tomu skutečně slušně našlápnuto už dlouhou dobu a tohle bude jen další urychlení zániku,“ dodal.

Foldynovi v srpnu za jeho dřívější kritické výroky pohrozilo vedení socialistů dokonce  vyloučením, ale ten znovu zopakoval svůj názor, že současnému vedení oranžových bývalí voliči strany „začali smrdět”, a proto je odehnalo. Poslanci ČSSD prý tuší, že to tak zůstane, „i kdyby si Jan Hamáček nechal narůst dredy a Foldyna začal těžit kryptoměnu.“

Asi největší strach z pádu ČSSD mají její kmotři.

Ti po prohraných volbách už nebudou mít kam uklidit své obehrané loutky. Už dnes se na Karlovarsku ví, že místní kmotři ztrácejí půdu pod nohama. Další volby a pád ČSSD pod 5% by mohlo být paradoxně pro socialisty příznivá, protože teprve pak by z oranžového kožichu vylezli paraziti a štěnice, jež posílali své loutky často přímo na politicky hřbitov, jen proto aby se sami nemravně a nečestně nasytili.

Ti moudřejší již dlouhá léta vyhnívající systém, už na dálku čpící zápachem opustili.

Socialisté dnes už jen dohrávají tragedii v přímém přenosu oblepení ostudou, podrazy a pokrytectvím.

POSLEDNÍ Z VÝROKU PŘEDSEDY ČSSD JE ASI DALŠÍM HŘEBÍKEM DO ORANŽOVÉ RAKVE

“Nejprve musíme elektronizovat a pak můžeme vyhazovat,” uvedl pro své voliče v pořadu Otázek Václava Moravce předseda ČSSD Hamáček.

zdroj:CT