13. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Unikla tajně pořízená nahrávka z jednání ČSSD

REKLAMA

ParlamentníListy.cz ve čtvrtek uvedly, že disponují informacemi o tajně pořízené nahrávce z jednání pražské ČSSD. Tato informace se nakonec prokázala jako pravdivá.

Asi nejhůře z níže nahraného záznamu vychází Jiří Zimola. Ten sice na mnohé členy působí sympaticky, na straně druhé ale řada významných členů ČSSD o tomto exhejtmanovi hovoří jako o prospěcháři s velmi, velmi divným chováním. Mnozí mu vyčítají i to, že jej žene touha za penězi a vlastním prospěchem, aniž by se podřizoval celku.
Připomeňme nyní, co jsme uvedli ve čtvrtek: „Lze se domnívat, že informace o tom, jak Kucián mluví o Jiřím Zimolovi jako o praseti, by mohla udělat zemětřesení v ČSSD, protože Jiří Zimola je v řadě míst socdem oblíbený. A naopak o Kuciánovi se ví, že dělá špinavou práci ve straně a je blízký europoslanci Pochemu,“ uvedl náš dobře informovaný zdroj. Miroslav Poche na řadu členů socdem působí kvůli své minulosti a arogantnímu chování jako takzvaný rudý hadr.
Audio mělo být pořízeno teprve nedávno a mělo by zachycovat debatu, kdy se sociální demokraté baví o výsledcích neúspěšných komunálních voleb.
„Jirka Zimola je prase první kategorie, je to lidská svině, člověk, jemuž jde zejména o vlastní prospěch. A je to taky člověk, který nikdy nic neudělal, žvaní, mele totální nesmysly“. Tak se jeden z nejvyšších činitelů ČSSD, tajemník Michal Kucián, podle našeho zdroje vyjadřuje právě o Jiřím Zimolovi, který svého času chtěl měnit praktiky v Lidovém domě…
zdroj : Parlamentnilisty.cz

O Kuciánovi se ví, že dělá špinavou práci ve straně a je blízký europoslanci Pochemu. Miroslav Poche na řadu členů ČSSD působí kvůli své minulosti a arogantnímu chování jako takzvaný rudý hadr.

Kdo je  Kucián zde …

Jak se tento vnitřní boj v ČSSD vyvine.

zdroj : zastavmezlodeje.com

Asi platí i to, že chování řeznického psa už nepotřebuje další komentář.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.