Uprchlictví v Evropě nebo nová trojská válka

REKLAMA

Z dějin víme, že trojská válka začala tím, že si trojané nevědomě přivezli jako dar bojovníky ukryté ve velikém dřevěném koni přímo domů, ti pak nepozorovaně dutého koně v noci opustili a otevřeli do Troje brány, kterými vpustili bez boje další krvelačné bojovníky a společně město touto lstí dobyli.

Nepodobá se začátek historie dnešnímu stavu v Evropě? Ale máme zatím pojmenované ty, kteří jsou trojskými koni? Uprchlíci dostávají pomocnou ruku, přitom stále více vyhrožují obyvatelům Evropy, ale ne jen to, už začali bez námi pochopitelných důvodů brutálně zabíjet lidi na ulicích. Přijeli za lepším a kulturním životem? Nebo přišli naše země zpustošit a zcela pokořit hodnotový systém, který v Evropě budujeme již staletí?

Jedna z posledních informací, která proběhla v mediích je už jen další hrozivou realitou, kde evropská bezmezná tolerance, dostává na oplátku naprosto neomluvitelné radikální a kriminální způsoby chování.

,,Zničíme tuto zemi, budete trpět, hlásal útočník z francouzského kostela na videu”Agentura Amak napojená na Islámský stát ve čtvrtek zveřejnila nové video s jedním z vrahů z kostela v Normandii. Abdel Malik Nabir Petitjean natočil vzkaz s předstihem na domácí počítač. Vyzývá v něm muslimy, aby zničili Francii.

číst dál a sledovat video na novinky.cz…