V Rybářích se už platí parkování, lidé nadávají stále víc

REKLAMA

Politici, kteří prodávali práci svých předchůdců jako tu svoji, už občanům stejně tak hlasitě zapomněli oznámit, že parkoviště, které tam roky bylo k dispozici pro všechny zdarma, zpoplatnili, ale na diskusních fórech s občany ve čtvrti Rybáře, to občanům už do očí také neřekli.

Přitom placená parkoviště, byla vždy tím nejméně příjemným, co lidé od politiků nechtěli ani slyšet. Každý rád za parkování neplatí a už vůbec ne pokuty, které případně a bleskurychle naúčtují strážníci, když přetáhnete čas.

Naprosto katastrofální situace na ulici Nákladní a Sokolovská se přitom ještě dál zhoršuje. Lidé, kteří zde dříve v klidu parkovali se dnes tlačí dál už do nejzoufalejší části města, kterou politici lidem dluží vyřešit u dlouhé roky. I přes to, že mnozí politici to mají ve svých politických slibech, dopravní situace je stále, rok od roku horší.

Od rána do večera se trvale bydlící prodírají na ulici Sokolovská, která je historicky zastavěna bytovými domy, kolonou stojících vozidel jako řidiči nebo chodci. Hasičům se během dne komplikují výjezdy a přechodech uskakují chodci, řidiči projíždí peklem obrnění pouze svou trpělivostí.

Ale kde jsou ti chápaví politici, kteří pracují pro lidi aby bylo líp? Kde je řešení?

Parkoviště, ze kterého politici vyhnali občany je první placené za řekou Ohře v Rybářích a celé dny prázdné.

Město je rozděleno řekou Ohře od nepaměti, ale největší skupina občanů, kteří si platí politiky žije právě zde. Bohužel práce politiků se spíš ubírá směrem k lázeňským hostům, občané si stěžují, že jsou až na druhém místě. Ulice Sokolovská je v kolapsu řadu let denně od sedmi do sedmnácti hodin, od pondělí do pátku.

“Myslela jsem si, že jsou tady politici pro nás, ale když vidím kolik se dává podnikatelům do lázní už chápu, že pro občany druhé kategorie se peněz na lepší infrastrukturu a prostředí nedostává, nechápu pro koho tady politici vlastně jsou,” uvedla seniorka z Rybář.