20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Vláda dopadla u soudu jako partička amatérů

REKLAMA

O zmrazení byznysu měla rozhodovat vláda, ne ministerstvo, řekl soud.

Soud dnes pravomocně zrušil od 27. dubna čtyři opatření omezující volný pohyb, služby a maloobchod. Vadilo, že nařízení nebyla vydána v režimu krizového zákona. Vláda na to musí reagovat.

Armády úředníků, přehršel odborných komisí a pracovních skupin expertů, a přes to vláda České republiky postupovala protizákonně?

Ano, to je obraz dnešní vlády. Diktát jediného muže, který si myslí, že po dobití poslanecké sněmovny může všechno a hraje si na monarchu s neomezenou mocí.

Takové přehmaty si nemůže dovolit policista, lékař, hasič, úředník ani politik v té nejmenší vísce, jen pokud je alespoň trochu soudný a práci kterou dělá vykonává pro občany, kteří mu dali na čtyři roky důvěru se starat o Českou republiku jako o vlastní a přistupuje k ní s pokorou a nikoliv arogancí moci.

Arogance moci dohnala soud k tomu, že jako poslední instance musí zastavit protizákonné chování politiků, aby nebylo ještě hůř než je.

Za tím, co jiní by se hlasitě omluvili a styděli za výsledky své práce, tak ministr hnutí ANO, Adam Vojtěch se nechal slyšet, že si vláda zákazy vydá znovu tak, aby vyhověla soudu.

Už z prohlášení zpěváka ze Super Star bez jakýchkoli životních zkušeností je patrné, že nejspíš stále ještě nepochopil, že by neměl především porušovat zákony České republiky a soud by se protizákonnými rozhodnutími marketingových politiků vůbec nemuset zabývat.

Občané v celé zemi by nemuseli být svědky ostudy, která se v jiných evropských zemích jen tak nevidí.  

 


K dnešnímu dni byla zveřejněna informace, že nejvíce úmrtí v přepočtu na počet obyvatel je v Karlovarském kraji. Chytrá karanténa a plošné testování se v Karlovarském kraji neprovádí.

zdroj:novinky.cz


 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.