20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Nouzový stav není třeba prodloužit, uvedl Babiš

REKLAMA

Prodloužení nouzového stavu v květnu není třeba. Uvedl to premiér Andrej Babiš v pořadu Napřímo na tn.cz. Babiš ale vyloučil, že by se s koncem nouzového stavu rušila omezení, která platí pro občany. „Z hlediska pohybu nebo shromažďování osob neočekávám zásadní změny,“ řekl premiér, dodal také, že finální verdikt padne na čtvrtečním jednání vlády.

Veřejná prohlášení politika Babiše z populistického hnutí, které si založil s podporou vlastních medií a nabízí občanům všechno, co mu PR agentury doporučí jsou možná tím, co lidé vlastně jen chtějí slyšet.

Politický názor se nemusí vždy ztotožňovat s názorem skutečných odborníků s dlouholetou praxí. Škoda, že tak jednoznačně nehovoří odborníci.

Před několika roky Babiš sliboval, že bude líp a dnes je více lidí, kteří pracují, jsou na pokraji chudoby a mají se hůř, než před jeho nástupem do politiky.

Sliby, které byly evidentně jen reklamním tahákem v nerovné  a permanentní politické kampani, může politik beztrestně opakovat dál.

Jediní, kdo mohou zabránit dalším planým slibům jsou chytří voliči, kteří se po naslibovaných dálnicích zkusí projet, podívají se na skutečný vývoj státního rozpočtu, zjistí si co všechno bylo ze slibů politických papoušků na krajích splněno a podívají se na to, o kolik se reálně zdražily základní životní náklady.

„Je důležité vědět, že koruna na víc k dědečkovo důchodu, ani omylem nezalepí zdražení o pět korun běžných nákladů na vodu, teplo, elektriku a potraviny.“


POLITICKÁ SATIRA

„A ZÍTRA BUDE ZADARMO ÚPLNĚ VŠECHNO“ 

„HLAVNĚ DEJTE HLASY A PAK JDĚTE KAM SI“ 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.