13. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Politik Vojtěch byl na tiskovce sám

REKLAMA

Po té, co vláda čelila neúspěšně soudnímu verdiktu, přišla další tisková konference, na které už ministr zdravotnictví Adam Vojtěch vystupoval za vládu České republiky úplně sám.

Zrušení zákazu volného pohybu osob zahrnuje opětovně možnost cestování za hranice, zaznělo na čtvrteční tiskové konferenci. Ani nic jiného zaznít nemohlo.

Premiér Andrej Babiš už na tiskové konferenci vlády nevystoupil téměř tři týdny.

Vojtěch odmítl, že by uvažoval o rezignaci.

Politik z hnutí ANO připomněl, že nařízení sice formálně vydávalo jeho ministerstvo a on pod nimi byl podepsaný, šlo však o usnesení vlády. Už z této věty je patrné, že Vojtěch stále neví kolik uhodilo, protože soud jeho samovolný výklad práva už definitivně smetl ze stolu.

Opuštěný Vojtěch na tiskové konferenci bez jediného člena vlády je první zásadní změnou marketinkového hnutí ANO. Vždy se na tiskovkách reklamní politické figurky neúnavně předváděly jako v cirkusu pod taktovkou svého nenahraditelného a opěvovaného vzoru.

Po fiasku u soudu vládních „ANOPOLITIKŮ“ , kterým se vždy všechno povede jako v americkém filmu, tentokrát dali nejspíš reklamní poradci od „KENA“ už ruce pryč.  

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí je aktuálně bez příjmů díky vládním opatřením, která zasáhla občany a vládní podpory jsou ve srovnání s okolními státy mírně řečeno, velmi skromné, nejspíš možnosti vycestovat za hranice a utrácet v eurech mnoho lidí hned tak nevyužije. 

Z prohlášení ministra zdravotnictví si lidé na sociálních sítích po úvodním rozhořčení, po několika týdnech jeho projevů, už dělají jen srandu.

Hmm, ehm, hmm… se již definitivně okoukalo.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.