13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Za vše může Covid19, budou z Čechů žebráci?

REKLAMA

Zadlužování pod rouškou koronaviru jde politikům výborně.

Střednědobý výhled Babišovi vlády počítá s tím, že Češi budou v roce 2023 dlužit už téměř 3 bilióny korun.

Řídit stát jako krachující firmu je v poslední době aktuální téma, které zanechá hluboké šrámy v peněženkách budoucích generací.

Jak zasekat občany České republiky na dlouhé roky a uvrhnout mnoho lidí za hranice chudoby. To by mnozí politici mohli vyučovat. Na otázku poslanců, jak se budou nasekané dluhy splácet odpověděla ministryně financí Schillerová, že není David  Copperfield. Přitom s rychlostí jakou utrácí závratné sumy na dluh, firmám navázaných na politiky, by se i Copperfieldovi protáčely panenky.

Kdo by čekal, že politici zajistí  prosperitu a blahobyt, tak by měl co nejdříve navštívit odborného lékaře a dopřát  si  dlouhodobou ústavní léčbu.

Ministryně Schillerová bude mít v dějinách České republiky jedno prvenství, a to nejrychlejší a nejmasivnější nasekání gigantických dluhů, na které budou vzpomínat mnozí žáci dějepisu ještě mnoho let.
Mnozí odborníci hovoří, že kriminální zločiny nedosahují zdaleka takové efektivity jako „Česká dotační mafie“. Všichni co získají tučné a lukrativní dotace, nejen že musí mít přinejmenším velmi dobré konexe, ale mají takovou výhodu o proti ostatním, které z trhu totálně vypudí, nebo zlikviduje.
Například jeden z programů Covid, byl úplně vybrán pár hodin po zveřejnění i přes to, že požadované doklady vyběhat trvá minimálně celý jeden den. To je taková „ANOFÉROVKA“. A světe div se, dataci získali opět ti správní.

Andrej Babiš sliboval voličům, že bude líp, a že sníží dluhy. Ale už před koronavirem bylo jasné, že sliby byly nejspíš jen promyšlenou předvolební kampaní, která po volbách skončila v koši, protože dluhy ve skutečnosti rostly dál a nyní dokonce raketovou rychlostí, kterou si nikdo z politiků ani neuměl představit. Jo „Covid“, to je argument.


Skutečně politici hájí naše zájmy a nikoliv jen své kapsy?

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.