Karlovarští hlupáci na sociálních sítích oslavují práci na D6

REKLAMA

Asi nikomu nemohlo ujít, že politici z hnutí ANO se chlubí tím, co za veřejné peníze všech lidí vybudovali a při tom se tváří, jakoby rozdávali z vlastního, nevyjímaje se chlubením cizím peřím.

Právě dnes se otevřely další dva nové úseky D6 mezi Novým Strašecím a Řevničovem  společně s obchvatem Řevničova. Novými dálničními úseky se uleví  obyvatelům Řevničova a Krušovic. Obchvaty jsou tím, co nejvíce zdržuje cestu z středočeských řidičů žijících v okolí v okolí Prahy, kteří dojíždí za prací, odpočinkem či zábavou.

Asi základní informací pro průměrně inteligentního voliče hnutí ANO z Karlovarského kraje je to, že se staví jen ve Středočeském kraji, ale Karlovarském  nezařídili politici Mračková s Ťokem ani ťuk, a to za celé volební období vlády ” karlovarských anoslibovačů.”

“Slaboduší dokonce oslavují i to, že  na D6 bude dokončen úsek u Lubence příští rok a začnou se stavět další úseky u Krupé, opět ve  Středočeském kraji ve směru na kraj Karlovarský, a to cca 70 km od Karlových Varů.”

Každý ví, že o tom rozhodli ve Středočeském kraji…

Mnoho obyvatel Prahy se těší, jak jejich politici zařídili, aby se jim zlepšila rychlost, kvalita a bezpečnost dojíždění za pobyty na chaty a nemovitosti v okolí Křivoklátu, Slaného a Řevníčova, kam jezdí pravidelně na víkendy odpočívat.

Chytrý volič děkuje středočeským politikům za ukázku toho,  jak by měli karlovarští “anoslibovači” zařídit nekonečnou výstavbu D6 v Karlovarském kraji.

Vše ale nasvědčuje tomu, že ani po pěti létech od nástupu hnutí ANO do vedení se v Karlovarském kraji neudělá ani příští jediný kilometr.

SORRY AKO, CO  OSLAVUJÍ …


ANO, ANO, ANO. Výsledek pro katastr Karlovarského kraje se dá pro “anochvástače” oznámkovat čistou pětkou.

zdroj:ČT (2016)


Po nehodě dvou osobních aut na silnici I/6 u odbočky na Žlutice ve čtvrtek dopoledne zůstal v jednom z vozidel zaklíněný řidič. Přivolaní hasiči museli muže vyprostit, poté si jej převzala posádka záchranné služby. Hasiči se postarali o úklid vozovky a asistovali odtahové službě při naložení havarovaných vozidel. Provoz v místě nehody byl po dobu záchranných prací zcela uzavřený.
zdroj:FB