Vrací se opět kriminalizace svobody projevu slova?

REKLAMA

Stále přibývají útoky na webové stránky Karlovarské listy. Politici zuří.

Už příští rok budou nejen v Karlovarském kraji probíhat krajské volby.  Už nyní se kují zákulisní dohody loutkovodičů. Jaké budou možné povolební modely, jaké loutky budou do voleb nasazeny a jaké budoucí velkolepé projekty zasáhnou nejchudší obyvatelstvo v České republice.

Redakce Karlovarských listů, nezávisle informuje o tom, co se děje. Díky tomu jsme zaznamenaly od začátku roku více než 16 000 útoků na webové stránky, které jsme museli již opakovaně rekonstruovat. Napadnout komentáře se pokusilo téměř 1500 anonymních uživatelů.

Redakce Karlovarských listů má pro své čtenáře rozpracované informace o politicích a jejich tlacích na omezování svobody projevu slova, dokonce pokus o kriminalizaci našich redaktorů a spolupracovníků, která sahá do vrchních pater politických sekretariátů v našem kraji.

Karlovarské listy budou i nadále nezávisle informovat a předávat své názory týkajících se politiků, kteří mají primárně pracovat ve prospěch občanů, ale místo toho se často nemorálně starají o své vlastní zájmy, a když na ně kdokoliv upozorní, tak se snaží o kriminalizování svody projevu slova a zastrašit lidi, kteří kauzu zjistili a chtějí, aby se o ní veřejnost dozvěděla.

O politické kriminalizaci svobody projevu slova budeme už brzy informovat…

Autor : Michal Riško

Děkujeme za IT podporu a kvalitní zálohování

I PO 30.TI LETECH JSOU “RUDÍ MORALISTÉ” STÁLE MEZI NÁMI