14. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Šéf Trikolory Ostrova o sobě dal vědět na Facebooku

REKLAMA

Vskutku originální prezentací vstupuje na politické kolbiště bývalý člen ODS, dnes novopečený předseda Trikolóry v Ostrově. Trikolóru jak známo založil Václav Klaus mladší jako svůj „přestupní politický projekt“ krátce po té, co ho dnes již spolustraníci z mnoha důvodů vyloučili z mateřské ODS. Pohrobků z korupcí opředené ODS vstoupilo do Trikolóry mnoho a nový předseda ostrovské buňky není výjimkou.

„Dnešní zastupitelstvo. Pobavilo mě, jak pan starosta auditoriu i divákům u obrazovek a monitorů na zastupitelstvu dramaticky sdělil, že má žena pobírá odměnu 25000,- Co si to ta ženská dovoluje brát za práci peníze o které si transparentně zažádala a které schválilo kolegium zastupitelů? To neví, že pokusit se ošulit město o 500 000,- jednorázovou akcičkou s pozemkem může jen pan starosta?

A další informace si prý nechá na jindy. Tudíž očekávám krok dva. Pan starosta se pokusí paní Liškovou v zákulisí vydírat … vlastně politicky zobchodovat nějaké další detaily z hospodaření Tyflocentra … podobně jako svého „předvolebního“ času pana velitele městské policie Martínka (nyní to pochopitelně oba popřou, takže je to jen spekulace). A protože moje žena není bačkora, přijde krok třetí. Kolotoč kontrol a obvinění úředních, neúředních, přímých i zprostředkovaných, soukromých i veřejných … Jsem proti dotacím i proto, že přesně tohle je jeden z jejich důsledků. Křiváci na politických postech, kteří žijou podle zákonů a všechny tabulky mají v naprostém pořádku, ale svý děti bych musel přerazit, kdyby se chovaly jako oni, “ uvedl na svém FB profilu předseda Klausovi  ostrovské Trikolory Miloslav Liška.


Pěkně si pomazat obličej prasečí krví a pak se vystavit na sociálních sítích je originální výsledek hodný obdivu odvážného politika, který chce svým excentrismem získat důvěru voličů.

Liška je stejně jako mnozí v Trikoloře bývalým členem ODS, ze které je současný starosta Bureš. Je evidentní, že ti dva mnoho společného jako straníci neměli. Manželka Lišky je bývalá členka z ČSSD, která se jen překabátila na kandidátku HNHRM. Politice se věnuje doslova celá rodina a dokonce v různých politických stranách už řadu let. Úplně odlišné politické názory jim zřejmě vůbec nevadí. Když jeden hot, tak druhý čehý. A život jde dál.

Provokace politiků Liškových z Ostrova jsou na sociálních sítích celkem častým jevem. Inu žalobníček žaluje, pod kočáry maluje. A jak mu to panečku jde.

Liškovi osobní útoky nemají žádnou politickou váhu. Starosta Bureš (ODS) je zároveň radním Karlovarského kraje pro zdravotnictví a je odpovědný za současný, stále více zoufalý stav v Karlovarské nemocnici. Takové legitimní politické téma, ale přednost mají osobní půtky přes jasným se vymezením pro své voliče.

Místo toho, aby si politická rodina Lišků vybrala téma, které Burešovi moc nejde, protože hospodářské výsledky nemocnice se stále zhoršují a prorůstají do astronomických dluhů, píší nesmysly o tom, kdo bere pašalíky z politicky vytlučených peněz z veřejných rozpočtů.

Co občany Ostrova teprve čeká.

Pokud bude rodina Lišků zasedat v místním zastupitelstvu, tak občané se budou mít asi na co těšit.

Liška po té, co se dlouhodobě  neúspěšně snažil prosadit v ODS,  tak nejspíš svým šarmem získal srdce bossů v Trikolóře, kteří z něj udělali předsedu v Ostrově. Nejspíš, aby měl pan ředitel radost.

fotografie zdroj:Facebook


Jak ostrovský předseda Liška prezentuje na Facebooku Trikolóru určitě čtenáři patřičně ocení. Doufejme, že politik Trikolóry se nebude dál takto veřejně předvádět. Možná patláním se prasečí krví budou nový spolustraníci v Ostrově odlišovat od jiných politiků jako indiáni, kteří vyrazili do volebního boje jako válečníci bojující o politická  korýtka.

Některé pózy by mohly být s trochou fantazie posuzovány jako karikatury bývalého premiéra Bohuslava Sobotky z potápějící se ČSSD.

Slupka od melounu na hlavě jen podtrhává osobnost a vážnost originálního šéfa Trikolóry v Ostrově, který nemá široko, daleko konkurenci.

fotografie zdroj:Facebook


TRIKOLORA JAKO BÉČKO SKANDÁLY PROVAŘENÉ ODS


Ostrovská sauna je fakt boží. Dcerka (7) je cudná a fotit se nechtěla, ale vlezla tam až po ramínka. Jsem hrdý otec zimoplavec 😀 Navíc bych se mohl stát Babišovo poradcem, protože mě v tý vodě napadlo, jak ukázat pindíka tak, aby nebyl vidět 😂

to je panečku osobnost…

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.