25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Začalo nechutné porcování poslaneckých funkcí

REKLAMA

Nová poslanecká sněmovna slepencem 108 hlasů soudobých uchvatitelů politické moci pestrobarevné koalice levicovopravicového uskupení vedeného ODS, tzv. pětiblok, che dopředu úplně vyřadit protikandidáta poslankyně Pekarové Adamové (TOP09), která už se na funkci chystá vyzbrojena příslibem hlasů protestního slepence, který vedl válečné tažení proti Andreji Babišovi a hnutí ANO.

Lepší politická kultura, kterou slibovali všichni politici se vzápětí po předvolební přetvářce proměnila v realitu, plnou urážek výsměchu a všech podob zla a nenávisti sebestředným lidem jim vlastní.
Mnozí občané pochopili, že hra s voliči skončila a začíná rvačka o tučné politické výplaty, kde se zcela stírají střety názorů a vizí, které končí u „krmení pro prasata“.
Úctyhodní zástupci občanů se urputně rafli hned při první volbě předsedy sněmovny.

Lepší politická kultura vzala za své. Pokud bude Pekarová zvolena, tak bude historicky nejslabší politickou osobností na jedné z nejvyšší politické funkci v zemi.

Pekarové poslanci vyčítali, že mnoho občanů jí volilo právě proto, že měla být Ministryní práce a sociálních věcí, a že z této odpovědné  funkce, kterou mimo jiné vytrvale a často lacině kritizovala utekla.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.