Nervozní chaos, všichni shání roušky…

REKLAMA

Premiér Andrej Babiš – zdá se – začíná kupit chyby. Dlouho nebyl ochoten svolat krizový štáb, veřejnost se snaží uklidňovat a přitom není schopen vysvětlit, proč stát není schopen zajistit základní ochranné pomůcky ani pro zdravotníky a sociální pracovníky.

I v době krize se Babiš zuřivě snaží mediálně strhávat pozornost na sebe. Je zjevně unavený a nestíhá. Vidět to bylo několikrát. V neděli večer ho zcela zastínil Jan Hamáček, který působil věcně a kultivovaně. Tak by bylo možné zkrátit  hodnocení politologa Daniela Kunštáta pro INFO.CZ.

Možná i proto Babiš rychle Hamáčka odpálil a krizový štáb poprvé řídí místo ministra vnitra jiný ministerský náměstek.

ANOPOLITICI NA VLÁDĚ MAJÍ VĚTŠINU, TAK HAMÁČKA ODPÁLILI BEZ MRKNUTÍ OKA.

„Místo chladnokrevného krizového manažera sledujeme spíše nekompetentního a nervózního chaotika,“ uvedl Kunštát v rozhovoru pro INFO.CZ.

Podle politologa se už vyjevuje modus operandi celého Babišova politického působení.

„Za kouřovou clonou zmateného a nesouvislého blábolení nezřídka neodhalíme více než to, že skutek nakonec utek,“ pokračuje Kunštát v rozhovoru pro INFO.CZ.

Už vyplouvá na povrch, že marketinkové hnutí plně herců, zpěváků a hlavně loajálních podrž tašek nemá skutečné odborníky, ale jen skvělý markenting, který si Babiš koupil a tak překryl mnohé a často neschopné spolustraníky, kteří se v práci pro lidi, buď jen vezou nebo soustavně dělají chyby.

Politici z ulice, které si Babiš vodí na provázku ve chvíli, kdy je třeba samostatně rozhodovat bez PR poradců za zadkem, nejsou zdaleka tak efektivní, jako zkušení profesionálové s dlouholetou praxí a bohužel právě v nejméně vhodnou dobu se ukazuje smutný “ANOAMATERISMUS.”


Náklad 1,4 milionů respirátorů, o kterých informoval ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, míří do Česka z Rakouska. Ministr Kultury Lubomír Zaorálek se mezitím omluvil za to, že vláda nedokázala zajistit dostatek respirátorů a roušek. Uvedl to v rozhovoru pro DVTV a na Twitteru. Lidé si šijí provizorní roušky svépomocí.

zdroj:seznamzpravy.cz

Tentokrát se lhaní lidem nevydařilo.

Babiš poprvé s rouškou oznamuje nová vládní opatření v boji s koronavirem, ale lidé roušky nemají a musí si je stále vyrábět podomácku.

Babiš se veřejně poprvé omluvil člověku, který je pozitivní na koronavirus.

Ostatní nejen ANOPOLITICI  se předvádí na sociálních sítích po celé zemi s podomácky polepenými rouškami, aby ještě více podtrhly neschopnost vlády svého šéfa.