22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Zaparkovat v centru Varů? Za přijatelné peníze nemožné!

kv listy ilustrační foto

REKLAMA

Vážená redakce, rád bych vašim prostřednictvím reagoval na tristní situaci ohledně možnosti parkování v centru Karlových Varů.

Tato dlouhodobě neřešená záležitost trápí každého, kdo potřebuje v obchodně správním centru města něco zajistit na úřadech, ale také ty, kteří chtějí například zajít „jenom“ na kafe nebo oběd. Vedení města pro zlepšení parkování neudělalo za posledních osm – deset let vůbec nic. Nová parkovací místa nevznikají a stávající stále zdražují.

Podnikatelé, kteří mají své provozovny v centru na třídě T. G. Masaryka jsou na tom ještě hůř. Od začátku letošního roku jim z rozhodnutí města zkrátili dobu povolení vjezdu o celou hodinu. Samotní podnikatelé toto rozhodnutí kritizují a tvrdí, že nestačí ani své podniky řádně zásobit. Jejich rozhořčení se vůbec nedivím. Současný stav je již neudržitelný a musí se neprodleně začít řešit. Karlovy Vary mají v tomto směru co dohánět.

Přitom před každými volbami politici napříč politickým spektrem slibují nápravu. Pak si narychlo slepí nějakou koalici, usednou do vládních křesel a na předvolební sliby okamžitě zapomenou. Začnou si tam dělat ty svoje kšefty a na občanech města jim vůbec nezáleží. Bohužel se jim už nedá věřit.

Autor: Marián Kovář

Zdroj: karlovarky.cz

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.