Zastupitel Homolka obhajoval zájmy kraje

REKLAMA

Karlovarští zastupitelé dali kraji důvěru a prodloužili tak závazek kraje, opravit Císařské Lázně.

„Město samozřejmě dostojí všem svým závazkům, které plynou z dohod v minulosti, zejména co se týče spolupráce na přípravě, rekonstrukci, finanční spoluúčasti z rozpočtu města a Integrovaného plánu rozvoje území,“ uvedl primátor Petr Kulhánek.

Zastupitelé města však nebyli při hlasování jednotní. Například Jiří Kotek, který už s ALTERNATIVOU neuspěl v krajských volbách připomněl, že on byl od samého počátku proti, aby město Císařské lázně prodávalo.

Otmar Homolka z hnutí O co jim j!de? kolegům zastupitelům připomněl , proč kraj sdružení opustil. Při svém vysvětlování nezapomněl uvést to, že se rozhodnutí hejtmanky Vildumetzové nediví. Nediví se ani ti, kteří  sledují, že politici z hnutí O co jim j!de? se aktivně účastní koaličního projektu bývalých a současných členů ODS na kraji. Soustavně kritizující Homolka korupci ODS připomínal spíš hejtmančina oddaného slouhu. Zastupitel si zkrátka asi nešťastně popletl kde je a přímo obhajoval zájmy kraje. „Vedení kraje nemělo dostatek informací. Organizovalo se výběrové řízení, ale peníze na opravu nejsou dané,“ uvedl zastupitel Homolka (na obrázku vpravo).

zdroj: You Tube