Karlovarskému kraji vládnou bývalí a současní členové ODS

REKLAMA

Převlékači kabátů jsou stále ještě výborným marketingovým tahem na zapomnětlivé voliče, kteří nyní volí změnu v podobě značky miliardáře Andreje Babiše – hnutí ANO 2011. Někteří členové ODS přeskočili do hnutí ANO tak rychle, že by se dalo doslova říct, že večer šli spát jako ,,Odesáci” a ráno se probudili jako odborníci a členové hnutí ANO s požadovanou transparentní svatozáří, bohužel přikrývající desítky afér, kauz, amorálního marazmu a tisíce skandálů , které ODS provází prakticky od jejího historicky nedávného vzniku. Především ODS odstartovala malou a následně i velkou ,,legalizovanou celonárodí a plošnou rozkrádačku” pod názvem privatizace.

Po skončení hlavních částí privatizace se ale jelo dál, až do totálního rozvratu průmyslu a zadlužení našeho prosperujícího státu, po vzoru evropských imperialistů se socialisticky komunistickou tváří v novodobém kapitalismu pod názvem demokracie a svoboda.

Češi byli i pod diktaturou komunistů vždy soběstační téměř ve všech odvětvích ekonomiky a na jednu marku stačilo tehdy pouhých deset českých korun. 

Soustavné lhaní a loupení za bílého dne dovedlo ODS až na pokraj své existence. Dnes jsou bývalí členové ODS poschováváni většinou tam, kde by to mohlo začít opět sypat.? ODS už není IN. Po několikaletém hladovění agresivita moderních prospěchářů z ODS značně vzrostla i v Karlovarském kraji. Praktiky politického boje po Babišovsku se vyznačují totální likvidací konkurence doslova všemi prostředky a to bez ohledu na cokoliv.

,,Rozkaz zněl jasně, muž s koženou brašnou.”

A tak bylo zaživa pohřbeno hnutí ANO v Karlových Varech a zákeřnou taktikou trojského koně jej ukořistili staří ostřílení, bývalí členové nechvalně známé ODS.  

,,Následně vzniká nové, již pučisty zaplevelené hnutí ANO, které dnes ovládají především bývalí členové ODS. V krajské koalici za tiché podpory starých flexibilních komunistů v čele s bývalou členkou ODS, dnešní hejtmankou Vildumetzovou za hnutí aNO a dalšími členy ODS v různých stranách řídí kraj jako firmu, ale nikoliv jako svoji.”

Přitom Babišova pečlivě vybroušená taktika spočívá dnes v tom, že  zajímavě na sněmu vyděsil poslance ANO, kdy jim navrhl, aby šli na poslední místa kandidátek, pak lidem populisticky slíbil menší daně a menší parlament. Sám Babiš kmotry a lobisty ve svém projevu opět kritizoval, požadoval lidi kteří něco dokázali, však v Karlovarském kraji je v hnutí ANO mnoho dlouholetých politiků, kteří do ANO rychle přeběhli, nejpočetněji z ODS, asi to všichni přeběhlíci udělali k vůli Babišovi proto, aby bylo líp !?

Tento Babišův projev se asi bývalým členům ODS vlámaných do hnutí ANO líbit nebude. 

,, Hymna ODS, která vznikla již před několika roky může inspirovat i dnes.”

zdroj: You Tube

Jeden myslel na “Karlovarskému kraji vládnou bývalí a současní členové ODS

Komentáře nejsou povoleny.