Zhrzené Čekanovo urážení pokračuje, hulvát bez sebereflexe starostou být nemůže

REKLAMA

Scény hodné zakomplexovaného, asi nemocného člověka se objevují na FB.

,,Tahle “dáma” vypadá na dobrou rekonstruktérku. Nejkomičtější na situaci v Ostrově je to, že údajný zástupce ČSSD Železný, bez jakéhokoliv mandátu obešel členy MO ČSSD Ostrov, díky své bezpáteřnosti se vyškrabal do křesla starosty a je představitelem jakési nové koalice a bývalého starostu Čekana, zvoleného za ČSSD poslal do opozice. Ostrov je v tomto opravdu unikátní město.” mimo jiné nahrávky svých poskoků komentuje zhrzený Čekan, kterému dochází, že nepřekročil svůj vlastní stín, ale prohrál nejen na radnici, ale i mezi svými kolegy v  ČSSD, kteří ho doposud podporovali.

Spolustraníci o Čekanovi nehovoří moc rádi, často se shodují na jednom a to na jeho hulvátském chování, sarkasmu a zesměšňování svých kolegů které už většině členů v ČSSD přináší jen rozpaky.

I přes to všechno si drze  Čekan ještě nedávno řekl o místo na kandidátce do krajského zastupitelstva,  je zastupitelem Ostrova a chtěl se stát i senátorem, A kolegové, nejen mu vše umožnili, ale dokonce ho podporovali.

,,Ambice Čekana byly skutečně sebevědomé a suverénní, však sebereflexe mu vždycky chyběla,” poznamenal jeho kolega. I on sám se nazval ,,Volným hráčem.” 

Další zhrzenou je Pavla Lišková i na ní má Čekan svůj vliv. O Liškové na FB už pro hnus, který společně s Čekanem organizují píší politickou špínu a poškozují své kolegy.  ,,Do dnešního dne jsem si myslel že nebudu komentovat nastalou politickou situaci v našem městě. Paní Lišková je trapné co předvádíte po vašem odvolání z funkce. Vaše teatrální chování vůbec neodpovídá chování politika, ale dítěte kterému vzali hračku. Myslím že takto si voliče nezískáte. Je mi smutno když si zapnu FCB a hned tam na mně vyskočí vaše mučednické proslovy,” uvedl na FB Dainiel K.

Dlouhodobě zastupitelé i úřednici přezdívali bývalému starostovy ,,ZLOPRCEK,” dnes už se ví, proč tomu tak bylo.

Na FB jsme nalezli i Čekanovu klaku, která organizovala vřískot a rušení jednání zastupitelstva,  jednou z těch, kteří aktivně vyrušovali křikem byla i úřednice magistrátu města z Karlových Varů, která bydlí v Ostrově Irena P., ta aktivně rozeštvávala ostatní nespokojené příznivce odvolaného Čekana.

čtěte : Čekan se nazval volným hráčem

,,Zloprckova klaka aneb pýcha předchází pád.”

https://youtu.be/GvueoKTTPrg