Výsledky pod psa, ale o moc se v ODS dělit nechtějí

REKLAMA

„Pro kraj je třeba zajistit kontinuitu. Na experimenty není čas,“ pronesl do médií krajský předseda ODS Jiří Vaněček.

Pro vítězné hnutí ANO, které se dohodlo s koalicí ODS a KDU-ČSL a získáním dvou mandátů od přeběhlíků z Karlovaráků, kteří kandidovali v koalici s VOK a nyní disponuje 19 hlasy, je podle krajského činovníka z ODS  Vaněčka tato široká krajská koalice riskantní a nepřijatelná.

TOLIK Z PROFESIONÁLNÍ PRÁCE ZNÁMÉ KARLOVARKÉ REDAKTORKY 


Tlachání o nepřijatelnosti a nestabilitě široké koalice od politiků ze strany, která podle Andreje Babiše za dvacet let totálně rozvrátila českou ekonomiku a rozkradla celou zem se jeví více jako účelové, protože ODS se historicky o moc nikdy ráda nedělila.
Spíš se řídila heslem: „sněz dnes i to, co by si snědl zítra.“
Konec konců, privatizační kauzy a rapidní zadlužení všech obyvatel v dobách prosperity, mají na svědomí mimo jiné právě vlády ODS.

zdroj:ČT


Není divu, když jména politiků, která tvoří většinu v orgánech kraje jsou bývalí a současní členové ODS v různých politických stranách, hnutí ANO nevyjímaje.
Dokud si voliči neuvědomí, že ve skutečnosti v kraji vládnou členové ODS, nemůže proběhnout prakticky žádná viditelná změna a nejchudší kraj se bude dál nejen ekonomicky propadat.

To, že hlavní krajskou ANO „koblihářkou“ je dnes dlouholetá členka ODS, která má na webu ODS stále svůj profil  je totální výsměch všem voličům, kteří si mysleli, že v Karlovarském kraji bude líp. 

autor: NOEM