Zkonstruovaná pomsta za můj rozchod s ODS, říká Juraj Thoma

REKLAMA

Obviněn, odsouzen, očištěn. Úspěšný primátor bojoval pět let o svou čest…

„Je to celé velmi umně vykonstruovaný příběh, já jsem používal dokonce výraz projekt, protože o nic jiného nešlo – než o vytvoření projektu, který měl člověka diskreditovat,” tvrdí Thoma dnes. A rovnou ukazuje prstem na ty, kteří měli za „projektem” stát. „Jsem přesvědčen, že to byly struktury, které stály v pozadí ODS a které hýbaly ODS.”

A tady se už nelze vyhnout konkrétnímu jménu, které také Thoma bez rozpaků vyslovuje:  „Celé to začalo tím, že jsem odvolal tajemníka úřadu, který byl pod ochranou pana Pavla Dlouhého, místostarosty města Hluboká, jinak to šedé eminence ODS,” tvrdí Thoma.

Pavel Dlouhý, přezdívaný též „kníže z Hluboké”, je všeobecně známá postava jihočeské i celostátní politiky. Karel Schwarzenberg dokonce kdysi požádal někdejšího předsedu ODS Petra Nečase, jestli by mu nemohl představit člověka, který dokázal v kraji shromáždit za 20 let víc majetku než jeho rod za několik staletí.

číst dál o praktikáchv ODS…

zdroj : seznam.cz

A co naše Karlovarská ODS i z té uteklo mnoho členů, aby se  po krajských volbách opět setkali u korýtek s veřejnou podporou komunistů.

Autor:Fr.Buk

Pět let za mřížemi? Je to vendeta v podání ODS, říká exprimátor Thoma