Jiří Kotek odklepl v roce 1992 prodej lázní Kyselka instalatérovi Karlu Frantovi

REKLAMA

Jiří Kotek neohroženě upozorňuje na korupci a klientelismus v Karlových Varech. Za své veřejné  projevy si vysloužil na dvě desítky trestních oznámení na svoji osobu, vinících jej z nejrůznějších trestných činů.

Cena za odvahu v boji proti korupci

ODVAHU OPRAVDU MÁ

 

TISKOVÁ ZPRÁVA 

Jiří Kotek odklepl v roce 1992 prodej lázní Kyselka instalatérovi Karlu Frantovi 

Karlovy Vary, 8. října 2012

Temné období pro Mattoniho lázně Kyselka začalo v roce 1992, kdy do té doby fungující lázně Kyselka byly prodány instalatérovi z Prahy Karlu Frantovi za neuvěřitelných 2 235 000 korun! Za tuto cenu zakoupil Franta sedm kulturních památek a 28 738m2 lázeňských pozemků. Je nepochybné, že Karel Franta byl bílým koněm někoho vlivnějšího.

 

Kdo byl však tím,

který dražebním kladívkem odklepl počátek zkázy lázní Kyselka? 

KOTEK?

KLIKNĚTE ZDE JSOU LISTINY A DŮKAZY !

*

 

 Z dokumentů, které se památkové asociaci podařilo získat je zřejmé, že jím byl Jiří Kotek, dlouholetý karlovarský zastupitel a hlasitý kritik všeho, co na karlovarské radnici zavání korupcí.

„Lidé nás vybízejí k tomu, abychom začali odhalovat konkrétní osoby, které se přímo nebo nepřímo na zkáze lázní Kyselka podílely. Označení, že za to může stát, je pro ně neurčité. Lidé chtějí znát jména a tváře. Jiří Kotek je prvním jménem, které v souvislosti s temným obdobím Mattoniho lázní uvádíme. Jeho úder dražebním kladívkem odstartoval zkázu monumentálního díla Heinricha von Mattoniho,“ řekl viceprezident ASORKD Martin J. Kadrman.

Asociace vyzývá úředníky i pamětníky, aby se ji na email prezidium@asorkd.cz ozvali se svými vzpomínkami i tipy na další osoby.

Pátrání po Kotkovo křišťálové minulosti právě začíná…

 

zdroj : www.zachrante-lazne-kyselka.cz