25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Babiš si opět z ČSSD udělal fíkový list

ČSSD prolezlá svými kmotry od ústředí až po místní organizace zůstane u pomyslných koryt až do posledního dechu, protože musí plnit úkoly "stínových vládců", kteří jsou ti, kteří ve skutečnosti ČSSD ovládají.
REKLAMA

Ať klidně z vlády odejdou. Dobře vědí, že to neudělají, reaguje Babiš na Hamáčka

Jestli má ČSSD se svou účastí ve vládě problém, ať klidně odejde, reagoval premiér Andrej Babiš (ANO) na slova šéfa koaliční ČSSD Jana Hamáčka. Hamáček v neděli České televizi řekl, že sociální demokracie zůstane ve vládě po dobu nouzového stavu a poté se poradí, jak dále postupovat. Podle Babiše by vláda bez ČSSD fungovala lépe, odchod „oranžových” ministrů ale nečeká.

Babiš: Je to už folklór

Není to poprvé, kdy ČSSD hrozí odchodem z Babišovy vlády, zatím to ale nikdy neudělala. Babiš to nečeká ani nyní. „Já už to beru jako folklór,” poznamenal mimo jiné Andrej Babiš.

zdroj: novinky.cz

ČSSD prolezlá svými kmotry od ústředí až po místní organizace zůstane u pomyslných koryt až do posledního dechu, protože musí plnit úkoly „stínových vládců“, kteří jsou ti, kteří ve skutečnosti ČSSD ovládají. Asi teprve po té, co ČSSD přijde o veškerý politický vliv, tak z ní vyleze „armáda parazitů, kmotrů a loutek“, jejichž divadélko už voliče dávno přestalo zajímat. Po několika letech půstu se ČSSD může obrodit a místo současných loutek, začíst generovat slušné a vzdělané osobnosti, na které dnes už jen mnozí vzpomínají.

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.