13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Česká chudina prožívá dekadentní období

Soudě podle hospodářských výsledků politických reprezentantů od Sametové revoluce (17.11.1989) je posledních 30 let svobody v Čechách dokonale protkáno spíš totálním hospodářským propadákem vlády naprostých diletantů a hlupáků, nebo ještě hůře zločinců, kteří dokonale zničili vše, na co byli Češi hrdí a ve světě pozitivně skloňováni.
REKLAMA

Soudě podle hospodářských výsledků politických reprezentantů od Sametové revoluce (17.11.1989) je posledních 30 let svobody v Čechách dokonale protkáno spíš totálním hospodářským propadákem vlád naprostých diletantů a hlupáků, nebo ještě hůře zločinců, kteří dokonale zničili vše, na co byli Češi hrdí a ve světě pozitivně skloňováni.

Nebýt sportovců startujících pod českou vlajkou, asi už by nebylo se čím pochlubit, co je ryze českou přidanou hodnotou, která ohromila svět.
Jedna z nejvíce rozvinutých a soběstačných ekonomik Evropy se po třiceti létech proměnila ve vyrabovaný krám, kde řadu let pracující živořící lidé a politici staví fiktivní prosperitu na stále rostoucím dluhu, který spočívá na bedrech všeho obyvatelstva. Vstup do EU, který měl přinést České zemi prosperitu, tak ovládají zahraniční firmy, které vyjídají nejen veřejné rozpočty, ale i přímo peněženky všech občanů.
To vše se děje se souhlasem našich politiků, kteří se nestydí kolonizování vlastního obyvatelstva přihlížet a dokonce i snad podporovat.

Naprostý úpadek morálních zásad, politické kultury pozbývající jakéhokoli studu, postupně rozehrál partii hospodářského rozpadu ekonomiky státu i celé společnosti, kde vítězí  na jedné straně podnikatelé přisátí na veřejných rozpočtech, propojení s ničiteli rovného trhu a rovných příležitostí. Malým podnikatelům zvoní pomalu umíráček. Na straně druhé utíkají všichni ti, kteří rychle pochopili, že podnikat v kleštích zahraničních a místních kolonizátorů s tváří andělů, kde se za úspěch trestá nemá smysl, a proto se mnozí chystají úplně změnit hřiště.

Chudé Sudety už zaplatily mnoho krvavých daní. Kolik bylo násilně odsunuto místních, kolik osídleno náplavou a nakonec uteklo lidí, kteří by mohli být prvními patrioty. Mnozí praští Pepíci nepochopí, že Sudety nemají ani žádné tradice. „Sytý hladovému nevěří.“

Svoboda a demokracie v zemi, kde se za stejnou práci po 100 km platí až o sedm tisíc měsíčně méně  i ve státem zřizovaných institucích je normou, která se rok od roku více a více rozevírá.

Sudetská pracující žebrota za platy nemnoho vzdálené od podpory v nezaměstnanosti už nemotivuje ani lidi bez vzdělání.

Velké kraje  se řídí heslem, sežer co můžeš na úkor těch malých, kde hlavní město je samo státem ve státě a svou bezohlednou nenažraností a chamtivostí se hlasitě všem chlubí a dává na odiv svou maloměstskou povýšenost .

Kdy se stanou Čechy ghettem Evropy, ze kterého vystupují jen Pražáci  se neví, ale politická bezohlednost postupuje tak rychle, že to nejspíš moc dlouho trvat nebude.

Do nové zoologické zahrady Evropy, budou návštěvníci nakupovat krmení pro svá oblíbená zvířátka v bufetech pro lidi, kteří si poctivou prací vydělají jen na střechu nad hlavou a kus žvance nevalné kvality.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.