Mítink ANO na Rolavě byl propadák

REKLAMA

Karlovy Vary – Aby bylo líp , aby nebyly na Karlovarsku nejnižší mzdy v Čechách, aby jsme se měli prostě dobře. Dne 14.5.2019 se v areálu koupaliště Rolava se měl odehrát propagační mítink na podporu politiků, aby nám všem bylo líp.

Občanům na Karlovarsku už  je líp, ale někteří se mají dokonce nejlíp. Jsou to již tisíce občanů, kteří se během doby, kdy je líp z Karlovarského kraje nadobro odstěhovali.

Víme proč je karlovarským emigrantům líp.

Protože se zpět už nikdy na Karlovarsko nevrátili.

zdroj:ČT24/YouTube

Občané mizí z kraje po stovkách každý rok. Je jim všem už líp, ale jinde. Možná, že už za pár let si budou politici dělat mítinky jen pro sebe, stejně jako politici z hnutí ANO 2011 na koupališti Rolava dne 14.5.2018. Ani uplakané počasí nedovolilo tisíce lidem dojít na Rolavu a hlasitě skandovat a podporovat naše pracovité, poctivé a lásku přející politiky, kteří se pro blaho všeho Karlovarského lidu obětují tolik, že přes samé funkce neví kam dříve skočit a šířit kolem sebe nekonečné dobro s miliardářem a ochráncem vykoupených medií, které už řadu měsíců mlčí o tom, co se v našem kraji skutečně děje.

Média své majitele musí poslouchat

Už létají stroje F Air nad lázněmi, bazén nad hotelem Thermal se bude ve vší tichosti předělávat, zahraniční investor, který chtěl vybudovat v Karlových Varech pro lidi aquapark se dá nejspíš k ledu a mnoho dalšího…

Hejtmanka říká do medií to co primátorka ani neví a mluví úplně jinak a přitom jsou dámy z jedné politické partaje, kterou řídí bývalý a dlouholetý člen KSČ, který je pro svobodu a demokracii.

Na koupaliště Rolava dorazilo na mítink hnutí ANO 2011 jen několik důchodců, nikdo další kromě politiků už nedorazil. Nejspíš proto, že je všem tak z politiky hnutí ANO tak líp, že už nikam nechodí.

A to bude určitě ještě líp

  • důchodová reforma v době hospodářského růstu  neudělána
  • Koordinátor na D6 stále ještě není
  • 110 km Karlovy Vary – Ostrov dlouho nebude

 

AGITACE POLITIKŮ Z HNUTÍ ANO 2011 NA KOUPALIŠTI ROLAVA V KARLOVÝCH VARECH BYLA FIASKO

POŘÁD STEJNÉ A OBEHRANÉ TVÁŘE, V RUKOU SVÝCH LOUTKÁŘŮ NA 100 %ZAJISTÍ VŠEM POHODU A BLAHO.NĚKTEŘÍ PRO SOUSTAVNOU AGITACI POŘÁDNĚ JEŠTĚ ANI NEPRACOVALI.”

zdroj:pohadkar.cz

VÍTE, NA KOHO NAŠE DOPISOVATELKA MĚLA NAMYSLI?

NAPIŠTE PROSÍM DO KOMENTÁŘE