13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Cesta do zdravotnictví je už konečně otevřená

KVListy fotokoláž

REKLAMA

Vláda v čele s trestně stíhaným premiérem Andrejem Babišem se snaží pod rouškou dosazování tak zvaných odborníků očividně o dosažení nejvyššího možného zejména politického vlivu ve všech státem řízených organizacích. Ihned po nástupu se vrhla do rozsáhlých čistek i přesto, že Babišův profi tým vládne už od druhé poloviny ledna v demisi a nemá důvěru sněmovny.

Pod skořápkou transparentnosti se dosazují opět figurky řízené z centra politické moci? 

Od loňského prosince vláda firemních odborníků vyměnila dva ředitele velkých státních nemocnic, zrušila 23 míst spadajících pod služební zákon a 50 politických funkcí, dále vyměnila vedení Českých drah a ředitele České pošty, odejít musel i ředitel CzechInvestu a mnoho dalšího se určitě s firmou, kterou řídí osobně Babiš připravuje každý den pod heslem ,,Makáme.“

Vládní profi tým obsadil důležitá místa ve zdravotnictví, dnes už politicky – odbornicky ovláda VZP. A to už nebrání ničemu k ovládnutí prakticky celého Českého zdravotnictví.

,,Kdo ovládá pokladničku, ovládá všechno.“

Jen další obrovský střet zájmu politiků podnikajících mimo jiné i ve zdravotnictví, například  prostřednictvím svěřeneckých fondů, aby bylo vše po právu.

https://youtu.be/c5cY1dzT5Yo

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.