25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Covid 19 bez cencury

REKLAMA

Po celém světě se množí mnohé konspirační teorie o tom, jak SARS – 2 Covid 19 vznikl. Kdo je odpovědný za celosvětovou pandemii a jak s novou nemocí bojovat. Pokud by vše byl výtvor přírody, proč se mnoho vystudovaných lékařů staví na zadní a dovolí si mít názor, který jde proti proudu. Že by pro některé byla přísaha více, než exklusivní zájezdy do vybraných světových destinací od farmaceutických firem, které se nedají odmítnout?

Následují 40. minutové video má mnoho odpůrců i zastánců, každý si musí udělat vlastní názor, ale zásadní je, že silný imunitní systém každého člověka je klíčem k překonání mnoha infekcí, které mohou i zabíjet.

Bohužel je známo, že existuje mnoho moderních technologií, které lidskou imunitu systematicky poškozují, a v kombinaci s životním stylem významné části populace, mohou být mnozí lidé snadno zranitelní.


[huge_it_video_player id=“38″]

zdroj:YouTube

Zde je odkaz na video v horší kvalitě, kdyby tradičně a náhle zmizelo z internetu.

Udělat něco pro vlastní zdraví často není ani moc náročné.


REKLAMA

Otužování, sauna, pravidelný pohyb, boj s obezitou, strava bohatá na vitamíny a pozitivní myšlení

Zdravý život začíná lepší rovnováhou – konkrétně v našich buňkách, střevech a imunitním systému. Počínaje jedinečným testem Vám produkt Zdravotní protokol pomůže ve třech krocích šetrně vyrovnat, obnovit a posílit tělo, čímž zvyšuje vaše šance na zdravější a šťastnější život. Imunita se buduje po celý život a nikoliv jen v období nemoci, kdy už bereme chemické léky.

BalanceOil Kit with Test – vyzkoušeno

Získejte jedinečné informace o vyváženém poměru omega-6 a omega-3 mastných kyselin a prohlédněte si vaše výsledky testu BalanceTest „před a poté“.

Pak užívejte BalanceOil společnosti Zinzino, velmi kvalitní směs obsahující rybí olej, bohatá na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), polyfenoly olivového oleje a Vitamin D3, které chrání buňky před korozí (oxidací) a upravují poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve vašem těle, podporují správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

První test bude doruče společně s první objednávkou. Druhá zásilka bude doručena automaticky po 120 dnech.

POZOR – NEDOTÝKEJTE SE TESTU PRSTEM

CHCETE MÍT DRAHOU A KVALITNÍ OMEGA3 NA ZLEPŠENÍ VAŠÍ IMUNITY 

SPOLEČNOST ZINZINO NENABÍZÍ NIC ZADARMO

zdroj:https://www.mojezinzino.cz/

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.