Další politická štvanice. Hejtmanka chce svou vlastní politickou exhibici i na MFF

REKLAMA

Nejdříve Hejtmanka Jana Vildumetzová (ODS/ANO) a zastupitelé kraje schválili filmové přehlídce  jen pětimilionový příspěvek na místo navržených osmi milionů a dnes najednou touží po větší spolupráci s mezinárodním filmovým festivalem.

Vildumetzová chce ovládat doslova všechno. Prostřednictvím svého šéfa se projevuje i to, že Babišova media válcují i město Karlovy Vary, které jsou pořadatelem festivalu a posledním místem v karlovarském kraji, kde Babiš nemá své poskoky.

Vildumetzová má nehorázné požadavky, ale sama neplní ani vlastní sliby.

Kraj by chtěl mít na festivalu stánek, jehož osazenstvo by návštěvníky rovněž lákalo, aby se do kraje vraceli. Několik  projekcí MFF by se podle Vildumetzové mělo letos uskutečnit také v Ostrově, Mariánských Lázních, Sokolově,  a Chebu.

Tato brutální politická masáž  je úzce propojená i s hotelem Thermal, který má v moci Ministerstvo financí. Pokud půjde vše hladce, zneužije hnutí ANO další podpásovkou k politické agitaci i svátek filmu v Karlových Varech, protože je zde mnoho lidí a tudíž i mnoho voličů.

Hejtmanka Jana Vildumetzová se s organizátory festivalu již setkala.

  • Proč dala do rozpočtu na MFF o tři milióny méně?
  • Proč masivní články v iDnes?
  • Proč najednou chce festival propagovat po celém kraji?
  • Není to všechno jen k vůli podzimním volbám?

„Jsme rádi, že se mezinárodní filmový festival odehrává na území Karlovarského kraje. My bychom stáli ještě o větší potenciál, proto jsme si domluvili s mezinárodním filmovým festivalem řadu aktivit,“ uvedla dáma, která se díky politické turistice stala hejtmankou 

Odvážný čtenář Babišovo medií napsal v diskusi:

Jakub Stehno 1136

Zlepšováky hodné malého dítěte. A to je na postu hejtmanky, tragédie pro Karlovarský kraj. A bude nám tam hejtmanka vyplácet 50% z ceny dálniční známky? Na tyto posty by měli být dosazovány lidé s patřičným vzděláním. Druhý tělocvikář v řadě na postu hejtmana tenhle kraj dostal mezi nejchudší regiony ČR. A bude hůř. Než skončí její období dokope toho ještě dost a dost. Od prodloužené ruky Babiše nelze očekávat nic víc než převekslování “volného” majetku města do rukou toho lumpa. Bohužel.

30.4.2017 13:08

,,Informace z Babišovo soukromých tiskáren zde”