13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Den svobody a demokracie komentoval hulvát Kotek

archiv Karlovarské listy

REKLAMA

Vítězný boj o svobodu a demokracii v naší zemi si 17.listopadu připomínáme sedmadvacet let. V celé zemi si připomínáme období, kdy začaly dějiny návratu svobody a demokracie do Čech,Moravy a Slezska. V teto den bilancují lidé s politiky stav našich svobod a demokratických procesů u nás.

V Karlových Varech má hlavní slovo při oslavách 17. listopadu tradičně tehdejší aktivista z roku 1989 Jiří Kotek, který se svou stranou Alternativa v letošních krajských volbách úplně propadl. Lidé Kotkovi a jeho přívržencům už letos hlasy ve volbách nedali, protože mu už nevěří.

Minulost Kotka je totiž zamlžená milióny z Ruska, které inkasovala jeho společnost a podivná privatizace Bochovských statků. Mezi kauzy patří i podivné získání bytu ve vile v Drahovicích a další.

Kotek jako zastupitel města vystupuje na zastupitelstvech jako hulvát, sprostě uráží své kolegy v Karlových Varech, lživě je obviňuje a vyhledává příležitosti, jak proniknout s novou senzací do médií, bez ohledu na to, zdali je pravdivá. Často po sérii novinových článků lidé, kteří se o ,,Kotkovi pakauzy“ zajímají, zjistí hořkou skutečnost v podobě smyšlené, nepravdivé a nedůstojné špíny.

Aktivista z Karlových Varů se naučil beztrestně využívat přívětivosti ,, svobodných médií,“ která jeho příběh napíší obratně tak, že pravda, kterou prezident Havel propagoval, zůstává zahalena. Důvod je stále jediný, medializovat hroznou pa-senzaci. Na konci příběhu si ti, které zajímá pravda pokládají stejnou otázku: ,, Jde o výplod choromyslného jedince, nebo promyšlenou a lživou propagandu, kde Kotek hraje vždy stejnou roli, rádoby zachránce, aktivisty, který pomáhá ukřivděným a bezbranným.      

„Tradiční zapálení svíčky u hlavní pošty se každoročně koná i bez avíza. Čas akce je symbolický – 17 hodin,“ řekl pro iDnes Kotek.

,,Lháři, zloději,“ během projevu Kotka na něj pokřikovali pamětníci, kteří mlčky uctili svátek Boje za svobodu a demokracii a nemohli poslouchat plané Kotkovi řeči už minulý rok. To se na akci dostavilo okolo čtyřiceti lidí, dnes jich bylo už jen přes dvacet, nepřišli ani lidé, kteří Kotkovi minulý rok za jeho poklesky nadávali. 

Zajímavostí na Kotkově životopisu je i to, že se často objevuje jako likvidátor běžně prosperujících firem. Zájem lidí o Kotkovo politiku je stále menší a menší.

číst více …

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.