22. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Poslední kulturní odpoledne na Rolavě už bez pergoly

Perokresba Miroslav Vomáčka

REKLAMA

Karlovy Vary- několik stovek lidí se opět sešlo na hudebním odpoledni pro seniory. Pro všechny to bylo odpoledne plné zábavy a odpočinku. Politici rozhodli o zbourání pergoly ještě v době letní sezóny.

Vážená redakce, jsem zklamána z toho co předvedl pan primátor Kulhánek na zastupitelstvu ohledně zbourání pergoly na Rolavě. Pravidelně docházím na kulturní program na Rolavu a jsem ráda, že za poslední tři roky se tady dělá něco pro obyčejné lidi. Ale to co jsem zažila ve středu bylo fakt k pláči. Nemohl ten Kulhánek počkat alespoň jeden den? Musel tu pergolu nechat zbourat a nás se na to dívat?

Žiji v Karlových Varech celý svůj život, ale tohle je necitelné hlavně pro staré lidi. Nevím, ale prý politici, kteří prosadili zbourání pergoly ji ještě nedávno postavili za 400 tisíc. To by to měl Kulhánek zaplatit a odejít z radnice. Pak by možná pochopil, že má plánovat pořádně, aby naše peníze za několik let nevyhazoval oknem.  Panu Kulhánkovi jsem věřila, ale dnes už vím, že za celou věcí stojí on se svými projektanty a kamarády z hnutí KOA. A kde bude hrát v létě Karlovarský symfonický orchestr? Také hrál v pergole, ale to asi není pro primátora Kulhánka dost nóbl.

Doufám, že alespoň se pergola přestěhuje, jak sliboval náměstek Bruštík.

AŠ lom

Co zbylo po pergole za 400 tisíc postavené za Kulhánka v roce 2011, aby pod taktovkou jeho kamarádů byla postavena nerentabilní hospoda s celoročním provozem za 7.miliónů

[carousel_slide id=’9109′]

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.