20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Hejtman Bernard skončil v ČSSD

REKLAMA

Nic nového pod sluncem. Napadání, nechutné útoky, podpásovky a další sociálnědemokratické manýry, které již v minulosti byly zaznamenány na mnoha místech České republiky. Když si „socani“ perou prádlo a likvidují úspěšné lidi, kteří pro ně obětovali své soukromí.

“Nikdy nechci patřit do klubu, který by chtěl někoho jako jsem já za člena,“ řekl kdysi Woody Allen v oscarovém filmu Annie Hall. Na rozdíl od slavného režiséra, to já cítím opačně. Osobně nechci patřit do klubu, který mě za svého člena už nadále nechce. Vzhledem k tomu, že vedení plzeňské České strany sociálně demokratické už dlouhodobě svými výpady proti mé osobě naznačuje, že si nepřeje, abych v práci pokračoval, rozhodl jsem se ulehčit všem situaci a z této strany odejít. Bylo to pro mě složité rozhodnutí, protože jsem v ČSSD poznal mnoho zajímavých lidí, se kterými jsem se myšlenkově i lidsky shodoval, ale věřím, že právě s těmito lidmi kontakt udržím i po svém odchodu. Do budoucnosti přeji sociální demokracii úspěch, je to strana, která má jistě v našem politickém systému své místo a já věřím, že si ho udrží. Nechci věci komplikovat, ale považuji za korektní, abych při takto změněné situaci na nejbližším zastupitelstvu nabídl k dispozici svou funkci hejtmana. Poslední týdny pro mě nebyly jednoduché. Proto si vážím všech, kteří při mně stáli. Děkuji., uvedl hejtman Bernard na svém FB profilu.

I tak se dá předejít další politické zabíjačce po socansku.

To, že samozvaní bossové z ČSSD pořádají hony na úspěšné a slušné členy je dlouholetou tradicí strany, která postupně přichází o skutečné lidi, kteří nejsou zapleteni do mnoha kauz a nejsou ovladatelní je smutná realita. Prohnilá struktura předjímá jen další pád ČSSD, která zdemoralizovala a zdiskreditovala mnoho slušných lidí.  

Nesmočených sociálních demokratů, které nemohli vlivní političní bossové ovládat,  a v ČSSD skončili je také na Karlovarsku více než dost. Rozkládající se ČSSD se neočistila od zátěže z minulosti a struktura bossů je stále hybatelem, který směruje loutky do záhuby. Četné likvidace slušných lidí, to je práce místních bossů, kterou postupně přivedli ČSSD k personální krizi.

Zoufale chybí známá a respektovaná jména skutečných a výrazných osobností. Na kandidátkách přibývá stále více nedůvěryhodných loutek, od kterých voliči nemohou nic pozitivního očekávat. 

Slušní lidé, kteří dělali dobrou a poctivou politiku musí z kola ven, aby si straničtí bossové mohli ochočit nové a dobře ovladatelné politické figurky, které později na politické šachovnici bez mrknutí oka obětují.

Dobré mravy v ČSSD nečekejte.


V Karlových Varech skončil další člen ČSSD

Kdo vodí za ručičky lidi v ČSSD na Karlovarsku

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.