13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Hnutí ANO je tradiční stranou s korupčními skandály

REKLAMA

Petr Vokřál byl důležitou tváří hnutí ANO a jeho ztráta je pro nejsilnější tuzemskou politickou stranu s marketingem profesionálních „herců“ politiků těžkou ranou.

Bývalý brněnský primátor byl také jednou z laskavějších tváří hnutí Andreje Babiše. Mluvit o něm jako o představiteli liberálního křídla strany je vzhledem k obecné ideové flexibilitě babišovců, s neuvěřitelnou ohebností a smyslem pro cokoliv trochu problematické. Ale dá se říci, že jeho komunikační styl byl méně konfrontační a hysterický než ten Babišův. V hnutí soukromníka Babiše nikdo nejspíš nikdy nepřevýší. I ty největší dravce zastaví pud sebezáchovy. 

Už na posledním volebním sněmu ANO Vokřál rychle zacouval před Faltýnkem, přednesl velmi krotký projev a loajálně se spokojil s židlí řadového místopředsedy, místo prvního místopředsedy hnutí.

Ale osudovému střetu s Faltýnkem, který jej původně do hnutí ANO přivedl, se ale Petr Vokřál nakonec stejně nevyhnul.

Jen se souboj neodehrál v kultivovaných mantinelech stranického sjezdu za plentami volebních místností, ale rovnou v hnoji korupční kauzy Stoka, v níž se mimo jiné velmi nelichotivě hovoří také právě o Faltýnkovi a jeho synovi Jiřím.

To je pro hnutí Andreje Babiše další velká rána, protože nejen nová kauza, ale celý následný boj o politickou pravdu, kterou Babiš vydatně láduje občanům, dál narušují už tak dost křehkou image a brutální marketing hnutí ANO,  které se navenek tváří jako produkt protikorupčního subjektu založeného na protestu proti prohnilému fungování „tradičních“ stran.

Pochybnosti začínají nabírat na síle.

[huge_it_video_player id=“45″]

zdroj:YouTube

Hnutí ANO se už nyní zařadilo po bok tradičních stran a možná i tradičnějších, než by si mnozí dokázali představit. 

V Brně hnutí ANO předvedlo zcela „tradiční“ partajnickou zabijačku ve stylu prohnilí proti prohnilým podle „socanského“ vzoru.

Policejní akce stoka odhaluje korupci toho nejhrubšího zrna v druhém největším městě Česka, kde hlavní role hrají kovaní členové hnutí ANO jako politici pod heslenm „BUDE LÍP.“


Jak na tom jsou bývalí členové ODS v hnutí ANO na Karlovarsku?

Budeme informovat

o městských a krajských společnostech,

o věřejných zakázkách,

o účelových trvalých pobytech,

o politických zabijačkách, personální genocidě a klientelismu


Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.