Hurajčík z ANO je flexibilní, Janů a Bradáč jako by nebyli

REKLAMA
Výherci třetího ročníku projektu Kraje pro bezpečný internet včera na krajském úřadě převzali hodnotné ceny z rukou náměstka hejtmanky Karlovarského kraje Martina Hurajčíka. Soutěž probíhala od května do října minulého roku a v kraji se jí zúčastnilo 20 škol a téměř 400 žáků.
Studenti soutěžili ve znalostním kvízu na téma bezpečného chování na internetu. Úspěšní řešitelé následně zodpovídali otázky i ve složitější variantě Kvízu PLUS. Soutěžící byli po absolvování online lekcí zařazeni do slosování o ceny od partnera projektu, společnosti Microsoft. Na prvním místě se umístila Michaela Kosíková ze Střední školy logistické v Dalovicích, která vyhrála Xbox. Druhou příčku obsadila Martina Mihoková ze Základní školy v Horním Slavkově, která získala tablet. A třetí cenu v podobě mobilního telefonu obdržel Honza Nguyen ze Základní školy Masarykova v Ostrově.
Hlavním cílem projektu Kraje pro bezpečný internet je zvýšit informovanost o rizicích internetu a možnostech prevence a pomoci. „Věřím, že se v příštích letech projektu zúčastní více škol i žáků. Online lekce jistě poskytnou nejen studentům dostatečné znalosti a užitečné informace o bezpečné práci na internetu,“ uvedl náměstek hejtmanky Martin Hurajčík. Kromě e-learningových kurzů pro školy byly připraveny také lekce pro učitele, rodiče a veřejnost, sociální pracovníky i policisty. Do projektu Asociace krajů ČR se zapojily všechny kraje.
zdroj : www.kr-karlovarsky.cz
Jaroslav Bradáč Ing. ​Jaroslav BradáčPalec dolů smajlík vektorový obrázek
člen Rady Karlovarského kraje
SPO

Oblast školství, mládeže a tělovýchovy

Josef Janů Ing. ​Josef JanůPalec dolů smajlík vektorový obrázek
člen Rady Karlovarského kraje
Piráti

Oblast regionálního rozvoje, projektového řízení a informatiky

O bývalém soudruhu Bradáčovi, jehož oblastí je právě oblast školství, nebo Janů, který je odborník i na informatiku se ale vůbec nepíše, jako by ani v koalici nebyli. Asi moc politicky nepracují, když ceny pro děti z 20.škol v kraji, které soutěží v informatice musí rozdávat odborník na dopravu a silniční hospodářství Hurajčík.

,,Jo, řídit kraj jako firmu je přeci jen umění.” 

zdroj : You Tube

Martin Hurajčík
IČO: 64857417

  • Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
  • Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
  • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení