25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Karlovarská krajská nemocnice má nové představenstvo

KVListy

REKLAMA

Karlovarskou krajskou nemocnici (KKN) povede nové představenstvo. Po té, co se odborník a krajský radní pro zdravotnictví Jan Bureš z ODS stal náměstkem pro dopravu Krajská rada v působnosti valné hromady KKN, zvolila ve čtvrtek nové členy představenstva KKN.

Výběrové řízení obsadilo sedm uchazečů.  Členy představenstva byli zvolení Martin Čvančara a Jan Špilar.
Martin Čvančara doposud pracoval jako biochemický inženýr v KKN a nově bude zastávat funkci provozně technického ředitele a člena představenstva. Jan Špilar zastane pozici ekonomického ředitele a člena představenstva. V minulosti pracoval v bankovnictví a jako finanční ředitel v agentuře CzechTourism.
Kromě mediální exhibice současné politické reprezentace kraje se do budoucna plánuje okopírování dříve použitého modelu levicových stran, a to že s představenstvem bude úzce spolupracovat sbor primářů.
Do jaké míry  bude okopírovaná nastavení lékem na prosperitu astronomicky zadlužené KKN  za posledního vedení ODS ukáže teprve čas.

 


Už v roce 2018 bylo zřejmé, že v KKN se pod vedením Jana Bureše z ODS dramaticky zvyšuje zadlužení s podporou hnutí ANO jako koaliční strany.

„Politik Bureš z ODS po angažmá ve  zdravotnictví pokračuje v nové koalici  jako náměstek pro dopravu, kde zřejmě platí přísloví, které hovoří o tom, kdy se z mého přítele stává můj nepřítel. (Bureš po radním pro zdravotnictví pokračuje v nové koalici  jako náměstek pro dopravu, ta zatím nijak kromě letiště zadlužena není. V Karlovarském kraji tak (po úspěšné) koaliční spolupráci  hodila ODS  hnutí ANO přes palubu.“

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.