13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Karlovarský kraj letos ocenil herce Jirku Bartošku

Karlovarské listy

REKLAMA

,,Velké blahopřání Osobnostem Karlovarského kraje 2015, kterým jsme dnes předali ocenění za jejich práci a přínos regionu. Jsou to starosta obce Krásná Luboš Pokorný, prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška, zakladatelka stacionáře v Chodově Věra Bráborcová a krajský radní a bývalý dlouholetý ředitel karlovarské obchodní akademie Edmund Janisch,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje JUDr. Martin Havel (ČSSD).

Hlasovalo se v kategoriích Osobnost v oblasti podnikání, Osobnost v oblasti kultury a služeb veřejnosti, Zvláštní cena za mimořádný přínos kraji a letos poprvé i v kategorii starosta roku. Celkem lidé nominovali 66 kandidátů, kterým dohromady udělili 292 hlasů. V rámci každé kategorie byli komisí vybráni tři kandidáti s nejvyšším počtem hlasů. O vítězi se rozhodlo na základě přínosu daného člověka pro region, nikoliv podle absolutního počtu hlasů.

Však jen ti pozvaní se mohli účastnit  za světel reflektorů slavnostní ceremonie, která se rok co rok opakuje ve velkém sálu G.H.Pupp. A za rok zase. Už to je tradice, která ke Karlovarskému kraji nedílně patří, tentokrát v hlavní roli  s hejtmanem Havlem.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.