Když Řezanku nechtěli v Nejdku, snad bude líp ve Varech

REKLAMA

Za poslední dobu se politická hnutí a skupiny množí jako houby po dešti. Málo kdo s všimne, že se často odpadlíci sejdou v hnutí společně z mnoha subjektů. Například hnití ANO se skládá z bývalého kovaného komunisty, který si vesele notuje s dlouholetou  členkou ODS, koalice na kraji disponuje dokonce podporou zejména přímo řízených sokolovských komunistů. Pravičáci a kapitalisté z ODS s komunisty v jednom pytli. Tak tomu se říká nadělení.

Ale máme zde ještě další želízka v ohni. Politicky se dlouhodobě neúspěšně angažuje prohazovák Ota Řezanka.

Když zjistil, že lokální karlovarské platformy mu nedávají výtah do politiky a lidé ho prostě nevolí, přeběhnul Řezanka do hnití ANO. Honem změna trvalého bydliště v Nejdku, tam byl ještě flek na kandidátce. A tak se čerstvému ,,Nejdečákovi” podařilo vniknou na kandidátku. Ale v Nejdku ho lidé neznali, vždyť je z Karlových Varů, tak ty hlasy zase nedostal a nestal se tím zastupitelem.

Koncem roku mladý ,, Nejdečák Řezanka” opět mění trvalé bydliště zpět  do Karlových Varů, asi půjde na kandidátku za hnití ANO zpět domů, kde to bude snad už lepší.

Politických cestovatelů, kteří často potopili strany, ve kterých dlouhodobě negativně působili je mnoho a lidé je dnes pod různými značkami kde jsou opět zalezlí jako šváby volí jako novou změnu.     

A když se spojí opravdová láska k Babišovo pracovnici v iDnes, budou články pět jen lásky plnou chválou nejen pro majitele.

,,A bude hůř, další veš v kožichu.”

kvl fotokoláž