22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Koalice SPOLU chce vyhrát komunální volby v Karlových Varech

REKLAMA
Představitelé ODS, TOP 09 a KDU-ČSL se ve čtvrtek dohodli, že do letošních komunálních voleb v Karlových Varech půjdou v koalici pod hlavičkou SPOLU. Chtějí tak navázat na výsledek, kterého koalice SPOLU v krajském městě dosáhla v loňských parlamentních volbách.

„Našim cílem je komunální volby vyhrát a dát městu kvalitní vedení s vizí, jak ho posunout dál,“ uvedl lídr ODS a kandidát na primátora Jiří Vaněček.

„Mám radost, že se nám podařilo domluvit na pokračování SPOLU i pro komunální volby v Karlových Varech. Do voleb máme připraveny kvalitní kandidáty se zkušenostmi z politiky i z privátní sféry. Těším se na pokračující úspěšnou spolupráci,“ sdělil lídr TOP 09 Lukáš Otys.

„Spojuje nás cíl, kterým je všestranný rozvoj krajského města a obnova světoznámých lázní po covid-19,“ dodal lídr KDU-ČSL Vladimír Melichar.

Kompletní kandidátku koalice představí v červnu. Ve volební kampani se chce zaměřit na přímé oslovování voličů a představení konkrétních projektů, jak zlepšit život občanů i jak podpořit podnikání ve městě.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.