25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

V Praze začala válka v ČSSD

KVListy

REKLAMA

V Praze začala válka proti Pochemu. Členové ČSSD, kterým je už nyní vyhrožováno, se chystají udělat věc, jaká se od revoluce nestala

Tak trochu to připomíná Divoký západ. Jenomže tady chybí Ennio Morricone a Sergio Leone. V hlavní roli našeho příběhu se tak ocitá sociální demokracie, podivné praktiky a intriky, a kdesi v pozadí Miroslav Poche. Toho ještě stále většina členů socdem oslovuje jako „přítele“. Ty uvozovky jsou samozřejmě namístě.

ParlamentníListy.cz se v pátek odpoledne dostaly k materiálům, které poukazují na hodně kritickou situaci ČSSD na Praze 9. Mimochodem, „devítka“ v roce 2014 získala víc než 18 procent všech hlasů v tomto obvodu a řadí se mezi ty velmi úspěšné. Nic naplat, je to zřejmě právě ten úspěch, který se nevyplácí.

Spolu s detailními informacemi o machinacích na kandidátní listině obdržela naše redakce také dokumenty. Jedním z nich je dopis „devítkové“ předsedkyně Marcely Dudkové. Naše redakce má o této ženě dostatek informací už z dřívějška. Dalo by se říct, že je jednou z mála postav socdem, která se přímo staví proti chování a praktikám europoslance Pocheho. Dva naše zdroje z Prahy 9 ji dokonce označily jako bojovnou a odvážnou. Číst dál…

zdroj: Parlamentní listy

Psali na Parlamentních listech

Skandály v ČSSD neberou konce. Struktury kmotrů, které často na kandidátních listinách vůbec nenajdete  dokonávají svá díla i před volbami. Ničí kandidátní listiny těch, kteří jsou ještě ochotni nést v této době prapor a břímě často skandalizované ČSSD. Vypadá to jako zametání stop po odstraňování nepohodlných a neposlušných lidí. Pražská aféra může být ojedinělý příběh nebo praktiky zasahují i nižší patra politiků ČSSD.  Můžeme zatím jen spekulovat o tom jak to vře v ČSSD v ostatních krajích. V Karlovarském kraji jakoby ČSSD ani neexistovala. Kandidáti za ČSSD nejsou ani vidět, ani slyšet. Jediný kdo za ČSSD v Karlových Varech občas veřejně vystoupí je současný náměstek primátora Michal Riško, ale ten si u svých spolustraníků vysloužil na kandidátní listině až sedmé místo.

  • Mají i Karlovy Vary, Sokolov a Cheb také svého pražského Pocheho?
  • Kdo tahá za nitky v Karlových Varech? (připravujeme)

[carousel_slide id=’9109′]

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.