Výstavba D6 na Karlovarsku se oddaluje. Politici ze STAN a KOA občanům opět lhali?

Podle informací z loňského roku se měly letos začít budovat už dva úseky na Karlovarsku. Realita je ale jiná.Stavět se bude zřejmě až za rok

Ještě hodně času uplyne, než začne výstavba nových úseků D6 na Karlovarsku. Podle záměrů z loňského roku se přitom mělo letos začít s etapou mezi Bošovem a Knínicemi a také mezi Knínicemi a Žalmanovem. Dálnice se tak měla už přiblížit ke krajskému městu. Jenomže jak redakce Deníku nyní zjistila, tento časový harmonogram byl starý a až na konci letošního roku by se mohl začít stavět úsek Knínice – Bošov.

Ale před volbami si někteří politici s vlastních úst udělali nejspíš popelnici po okraj plnou lží a falešností.

DŮKAZ

Hejtman Kulhánek, který přebíhá už deset let mezi mnohými politickými stranami, nasliboval v médiích občanům mnoho věcí, ale téměř nic z toho nesplnil. Přitom utrácí veřejné peníze často velmi neperspektivně. A navíc si na vrub budoucnosti půjčuje další stovky miliónů korun a vytváří prostředí pro zadlužování všech občanů Karlovarského kraje.

Nedávno si schválil pro své kamarády, že mnohé peníze bude přiklepávat už jen rada kraje a na zastupitelstvu se o trafikách už nebude téměř vůbec rozhodovat.

Mnozí politici dlouhodobě Kulhánka kritizují za jeho nesmyslné utrácení a vytváření trafik pro své politické kamarády a poskoky, ale on ve své krasojízdě pokračuje vesele dál, protože má několik hlasů navíc, aby to mohl dělat.  Zvrácená krajská koalice téměř kopíruje šílenou vládní pětikoalici, která má na svědomí raketové zchudnutí všech občanů České republiky.