20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Vznikne Evropský superstát?

Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO " upekly ".Hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24,...
REKLAMA

Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO “ upekly „.

Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, „zapomněla“ tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předložil Frank-Walter Steinmeier (spolkový prezident Německa) devítistránkový dokument o vzniku Evropského superstátu. (original v příloze).

Členské státy se vzdají:
1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny.
2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů.
3) Vytvoří společný vízový systém, společnou zahraniční politiku transformace.
4) NATO v preambuli textu vlády Francie a Německa oznamuje:
„Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.“
* Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států.
* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru.
* Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon.
* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku.
* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout.
* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma.
* Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy to bude přijato
* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“
Pamětníci si možná vzpomněli na Mnichovskou dohodu z roku 1938
Tohle je naprostá likvidace současného uspořádání států a otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.
Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax.
Roztříštěnost české politiky, která už prakticky nemá konzervativní pravici ani skutečnou levici může nahrávat každému, kdo by chtěl připravit současné amatéry o skutečnou politickou moc a zároveň o svébytnost, sebeurčení, svobodu a vlastní obranyschopnost.

Může být spekulací, že Velká Británie vycouvala z EU, nebo proč začíná aktivně couvat Maďarsko?

zdroj: TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. Celý text, s nímž Steinmeier vystoupil v Praze: http://www.tvp.info/25939587/ polsky). odkaz na video zde : Superpaństwo zamiast Unii Europejskiej – ultimatum Francji i Niemiec – tvp.info

KOMENTÁŘ KVL:

Asi každý občan Karlovarského kraje dnes pociťuje na vlastní kůži jaké to je, když nejmenší kraj v naší zemi se che domoci alespoň takových možností jako mají jiné kraje. Mít vlastní fakultní nemocnici, mít kvalitní dopravní spojení, mít státní Vysokou školu. Ano, to je sen mnoha lidí jejichž děti studují mimo domov, staří dojíždí na specializované operace po silnicích, které návštěvníci města kritizují hned po příjezdu a další návštěva kraje je často odradí. A to se odehrává mezi lidmi, kteří hovoří stejnou řečí. Co bude ve chvíli, až mnohým lidem, kteří chtějí ovládat celou EU nebudeme v jejich potřebách a prosazování zájmů už díky odlišným kulturám rozumět?
Jediný politik, který nahlas řekl, že v Karlovarském kraji vlastně nic nefunguje byl Andrej Babiš, ten jediný nazval věci jejich pravými jmény. Dnešní krajští politici jsou spíš jen patolízaly „pragocentralistů“, držících v rukách zhoubné dotace na dárky pro jejich politické vazaly a voliče.

K tématu jinde:
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.