Ne podřízenosti Německu, stop neziskovkám! Vytáhl Klaus ml. program. Problém pro Babiše. A co EU?

REKLAMA

Trikolóra poslance Václava Klause veřejnosti představila svůj program. Předseda hnutí Václav Klaus mladší všem svým spoluobčanům sdělil, že je to program zcela unikátní, který nemá žádná jiná politická strana. Poznamenal navíc, že Trikolóra stojí na straně dobra.

Řekl bych k tomu asi toho, je to naprosto něco jiného, než mají ostatní politické strany. Spoustu lidí to možná naštve, spoustě lidem se to možná nemusí líbit, ale my budeme náš program hájit,“ zdůraznil Klaus s tím, že týden co týden bude jednotlivé kapitoly představovat veřejnosti. „My jsme na straně dobra, budeme hájit správné věci a to nám dělá radost,“ uzavřel úvodní slovo předseda hnutí.

Zmínila také Evropskou unii.

„Jsme proti jakémukoli vstupu do eurozóny teď i do budoucna, žijeme u nás, a proto nás zajímá, jak se našim lidem daří. Nepřipustíme další předávání pravomocí do EU,“ volala Majerová.

„Evropské právo nesmí mít přednost před naším ústavním pořádkem. Český parlament nesmí být podřízeným orgánem schvalujícím zákony napsané jinde. Nepřipustíme předávání dalších pravomocí do EU. Chceme návrat fungování EU před Lisabonskou smlouvu. Nechceme být znovu zemí s omezenou suverenitou. Naši občané nehlasovali v referendu pro vstup do EU proto, že chtěli s existencí naší republiky skoncovat. Naopak, toužili po 40 letech vazalství po skutečné národní a občanské svobodě. Jejich naplnění je i naším cílem,“ stojí k tomuto budu podrobněji v programu hnutí.

číst dál…

zdroj : parlamentnilisty.cz