Zadlužený krizový manažer sklidil kritiku kolegů

REKLAMA

Hned po představení osmiměsíční práce krizového manažera v osobním bankrotu politika Benedikta (ANO) začali zastupitelé jeho “koncepci” cupovat na kusy.

“Naprosto nevyhovující dokument pro další rozvoj lázeňství.” uvedl mimo jiné politik Kulhánek (KOA) ve svém obsáhlém kritickém vystoupení. Kritiku zadluženého krizového manažera Benedikta nepřímo kritizoval i koaliční zastupitel Josef Marz (Karlovaráci). Dalším kritikem byl opoziční politik Jindřich Čermák (Piráti).

Politik Pavel Bouška (Karlovaráci) by podle svého Alžbětiny lázně prodal s garancí lázeňské péče, ale bude souhlasit i s návrhem Benedikta.

Faktem je, že Benedikt nikdy krizového manažera nedělal. Tuto pozici získal jako předseda představenstva, který si stěžoval na svou malou výplatu za funkci předsedy představenstva. Je evidentní, že hnutí Karlovaráci více drží koaliční smlouvu a ústupky ve prospěch hnutí ANO, který se projevuje v podobě změny názoru na koncesní dialog v souvislosti Benediktovým návrhem “pseudokoncepce.” Předvolební zásadovost ideálů politiků postupně přechází v pragmatické kompromisy.

Benedik ve svém únavném vystoupení pouze popsal všechny měřitelné náklady, které extrémně zatěžují provoz budovy. Zde se projevil jeho výrazně omezený pohled na věc v podobě zasněného projektanta, bez elementárních znalostí zkušeného manažera.

Zoufalé vystoupení politika Benedikta plné pláče nad rozlitým mlékem ukončila porada koaličních klubů, která usnesení rozdělila na dvě části, které zastupitelé města nakonec nejen koaliční většinou schválili.

Zastupitel Čermák informoval o tom, že krizový manažer Benedikt v osobním bankrotu, porušil zákon a řádně o svých majetkových poměrech neinformoval, tak jak mu zákon ukládá. Na tuto výtku nikdo z koaličních zastupitelů nereagoval a v tichosti ji všichni přešli bez jediného komentáře.

Alžbětiny lázně zůstanou v majetku města a krizový manažer v osobním bankrotu Benedikt bude dál krizově vše řídit zpracovávat studie a projekty, které město bude dál platit.

Koncesní dialog, který trval řadu let už město stál více než 10 miliónů dnes již není aktuální.

Hnutí ANO 2011 v Karlových Varech významně posiluje. Na zastupitelstvu města přišlo hnutí Karlovaráci po rezignaci první náměstkyně o tento post. Prvním náměstkem se stal politik z hnutí ANO 2011 Tomáš Trtek, za náměstkyni Zemanovou nasadili Karlovaráci Josefa Kopfteina.


Babišovi odborníci

 

 

 


One thought on “Zadlužený krizový manažer sklidil kritiku kolegů

  1. Porušování zákonů je pro členy hnutí ANO asi běžná praxe. Přes celou zemi je tolik skandálů politiků, že lidi musí už jen zvracet.
    AŤ TÁHLE …

Comments are closed.