Někde plné koupaliště, jinde prázdné letní kino

REKLAMA

Provozovatelé venkovních koupališť a aquaparků letos moc návštěvníků nepřívítali. Vydařená loňská letní sezona, kdy byla vysoká návštěvnost je však v letošním roce zatím podprůměrná. Nízkou návštěvnost hlásí i koupaliště z Ostrova, kde letos pro lidi zajistili nové dětské prvky, mezi ně patří houpačky a dětské hrací hrady.

Na koupališti Michal v Sokolově pro návštěvníky připravili hřiště stolní tenis, minigolf a beach volejbal, k dispozici jsou stále skluzavky a oblíbené prolézačky pro děti. Ve dnech volna zde dokonce jako doplňková zábava pro návštěvníky promítá letní kino.

Na velké množství návštěvníků se připravili také v Aquaforu ve Františkových Lázních. Zde tradičně nabízí vyzkoušené atrakce v luxusním celoročním zastřešeném německém stylu.

V Karlových Varech krom malého venkovního bazénového centra u KV Areny je koupaliště s čistou vodou  prozatím jen na papíře,  na oplátku mají Karlovy Vary prázdné letní kino. Bazén z čistou vodou Karlovy Vary zatím jen plánují ve volnočasovém areálu Rolava, protože ani zdarma v letních měsících přírodní koupaliště i přes hlídanou kvalitu vody návštěvníky moc neláká. Jinde se všude platí a návštěvníci se jen hrnou, ale klíčkem k úspěchu je vždy výborné letní koupací počasí.