13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

„Nepůjdeš-li sama, zničíme tě!“ další odchod z hnutí ANO

REKLAMA

„Doslova odrovnali mnoho členů v celém kraji. Příkazy, zákazy, sledování, s kým a kde se stýkáte, s kým si telefonujete. Jednu dobu jsem se stále ohlížela, jaká auta za mnou jezdí,“ uvedla Darja Tomaniecová.

,,Vážení, slíbila jsem, že se blíže vyjádřím k mému odchodu z ANO. Dlouho jsem otálela. Vím… Ale dlužím Vám to. Proto přikládám odkaz na rozhovor, který jsem poskytla Parlamentním listům.Obrázek si udělejte sami,“ toto zveřejnila na svém profilu další oběť, která odešla z hnutí ANO.

Darja Tomaniecová
Darja Tomaniecová

Nepůjdeš-li sama, zničíme tě!“ Na každého složka, smyšlené nevěry a intriky, lživé kampaně. Nelítostný „boj o koryta“ v hnutí ANO popisuje zastupitelka Havířova Darja Tomaniecová, která Babišovo hnutí opustila a raději přešla jako nestraník do klubu KSČM. Sama tak jen doufá, že nebudeme mít za chvíli „diktaturu“ v celorepublikovém měřítku. „Doslova odrovnali mnoho členů v celém kraji. Příkazy, zákazy, sledování, s kým a kde se stýkáte, s kým si telefonujete. Jednu dobu jsem se stále ohlížela, jaká auta za mnou jezdí,“ uvádí Darja Tomaniecová.

V Karlovarském Kraji se hnutí ANO také překabátilo po té co nechtěli členové přijímat přeběhlíky z ODS a KSČ, proběhlo zrušení místní buňky v Karlových Varech a následně nově přijatými odpadlíky byla zorganizována likvidace zvolených zastupitelů za hnutí ANO v Karlových Varech. Tito lidé nebyli ani bývalými členy ODS a KSČ, byli často nestraníky a nechtěli zamořit odpadlíky z jiných stran tehdy ještě čisté a nezaplevelené hnutí ANO.

To dnes už neplatí, karlovarští zastupitelé založili nový klub ,,VOLNÍ.“ Za celou touto akcí se skrývá jediná osoba.

celý rozhovor číst zde…

Z medií, která zatím neovládá čestný Babiš

V příštím článku : ,,KABÁT HŘEJE PANÍ JANO.“

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.