22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Předávají město prý s čistým svědomím

KVListy

REKLAMA

Ve srovnání s lety minulými ve vedení městských společností, zejména těch, které řídilo hnutí KOA s politiky Kulhánek a Klsák  došlo k astronomickému nárůstu pracovních pozic. Když se lidé znalí politického prostředí rozhlédnou, zjistí alarmující informaci. Na mnohých takto obsazených místech sedí spokojeně sympatizanti a někdy i dokonce přímo členové hnutí KOA. Za osm let jsou některé městské organizace doslova zapleveleny novými pracovními pozicemi, o kterých by se často dalo s úspěchem pochybovat.  Například v Karlovarském symfonickém orchestru (KSO) pracovali před nástupem politiků z hnutí KOA celkem tři zaměstnanci, kteří nebyli hudebníci. Dokonce i celé rodiny členů KOA jsou přímo nebo nepřímo napojeni na rozpočet města. Inu porovnejte sami…

ROK 2010

 1. ŘEDITEL
 2. ŠÉFDIRIGENT
 3. PROVOZNÍ 
 4. MZDOVÁ ÚČETNÍ APERSONALISTKA
 5. HLAVNÍ EKONOM

ROK 2018 NÁRŮST O TÉMĚŘ 300% !

 1. ŘEDITEL Mgr. Petr Polívka Tel.: 353 228 707 director@kso.cz
 2. ŠÉFDIRIGENT Jan Kučera kso@kso.cz
 3. SEKRETARIÁT ŘEDITELE Adéla Engel Tel.: 353 228 707 GSM: 777 744 895 kso@kso.cz
 4. EKONOMICKO-PROVOZNÍ NÁMĚSTEK Ing. Josef Bernátek GSM: 777 744 897 ekonom@kso.cz 
 5. FINANČNÍ ÚČETNÍ Daniela Rysková GSM: 722 516 085 ucetni@kso.c
 6. MANAŽER ORCHESTRU Vlasta Vodičková GSM: 777 744 896 produkce@kso.cz
 7. PROVOZNÍ ORCHESTRU Patricie Janstová GSM: 602 672 818  produkce1@kso.cz
 8. VEDOUCÍ MARKETINGU A PRODEJE Andrea Bräunerová GSM: 777 744 893 predprodej@kso.cz
 9. MANAŽER MARKETINGU Marcela Kohušová GSM: 777 744 891 marketing@kso.cz 
 10. KONTAKT PRO MÉDIA Lev Havlíček GSM: 605 258 630 levhav@seznam.cz 
 11. MZDOVÁ A PERSONÁLNÍ ÚČETNÍ Hana Boudová GSM: 777 367 731 mzdovaucetni@kso.cz
 12. INSPEKTOR ORCHESTRU Jiří Mazáček GSM: 777 744 894 inspektor@kso.cz 
 13. NOTOVÝ ARCHIV Kamila Nováčková – vedoucí archivu GSM: 602 672 852 archivkso@kso.cz
 14. VEDOUCÍ TECHNIKY Martin Jiřík GSM: 777 367 732 technik@kso.cz

zdroj:http://www.kso.cz/cz/kontakty

Když se lajk podívá na pracovní místa, musí se zarazit už nad tím, že ve veřejné společnosti města  jsou lidé, kteří na manažerských pozicích nemají uvedeno ani odpovídající  vzdělání. Snad je to jen chyba administrátora webu a brzy se vše napraví.

PERSONÁLNÍ AUDITY

Nové koalici asi nezbude nic jiného, než se zaměřit na socialistické inženýrství z dílny hnutí KOA, pod vedením diplomovaného ekonoma a začít se řídit více heslem ,, Má dáti, dal“ a nikoliv ,,Z cizího krev neteče.“

Za osm let  vlády odborníků z revolučního hnutí ve městě Karlovy Vary, nejen personálně nabobtnalo mnoho městských organizací, ba i úplně nové vznikly. Například ,,Kancelář architekta města“ (KAM), ta přijde město každoročně k 10. milionům korun. Přitom město svého architekta s úplným vzděláním má už řadu let a do dnes pracuje na úřadě. Na přímý pokyn primátora Kulhánka je KAM v nájmu u soukromé osoby. Ačkoli město má vlastní, majetku mnoho volných a dlouhodobě nevyužitých prostor k pronájmu, platí si nájem v soukromé nemovitosti. Důvod proč to tak je se vždycky najde. Soustavné navyšování neinvestičních nákladů sice není asi trestné, ale rozhodně trestuhodné. Projídání veřejných peněz šlo asi velmi dobře. Když někdo potřeboval peníze dostal funkci a o jeho výplatu se v tichosti navýšil rozpočet organizace. Ale když je kamarádů v řádech desítek, jedná se o navýšení už o milióny a  na každý následující rok. A co slavné pracovní skupiny, které sály peníze také přímo z rozpočtu města.  Dnes po nich nezbylo z hola nic a práce v podobě nového územního plánu je opět nedokončena.

Další baštou hnutí KOA je Divadlo Husovka, v budově bývalé školy v ulici Tylova, kde má sídlo kromě KSO také INFOCENTRUM a další městské i neziskové organizace, často přímo ovládané hnutím KOA, zde pod jednou střechou užívají socialistickýchvýhod, které si nadělili. A světe div se, nájemné mají od města za pouhou korunu, už dlouhých osm let.

Kolik takových nášlapných min, dluhových pastí a podobných ekonomicky nesmyslných a pro město nevýhodných případů na nové politiky číhá, budou vědět  jen zasvěcení a ti často o svých hříšných krocích asi moc ochotni mluvit nebudou. Naopak, tikající stroječek nastavili oni, ale na kolik?   O přinejmenším  sebestřednosti hrstky politiků, která ovládala město osm let se nedá vůbec pochyboval.

,,Výsledek je sice za naším očekáváním, ale město předáváme s čistým svědomím a naše práce pro něj těmito volbami rozhodně nekončí,“ toto prohlášení za všemi mezemi uveřejnili politici po volbách na stránkách propagandistického webu hnutí, které by se pohodlně vešlo do školního autobusu.

Ale proč se o tom dlouhá léta nikde moc nepsalo, kde byli hlídací psi demokracie a svobody. Doklady o všem jsou přeci naprosto prokazatelné a jasné. Jsou i zde opět vazby na kamarády, kteří občas přimhouřili oko nebo spolu dříve i snad někteří spolupracovali jako kolegové společně s novinářským funkcionářem a kamarádem? Co dělal primátor před vstupem do politiky? Tykají si a přitom přísně dodržují profesionální odstup? Nejsou mezi nimy také zaměstnanci , kteří dnes vyjadřují jen svou vděčnost a loajalitu?

Ptáte se kdo byl ten novinářský funkcionář a dnešní zastupitel města, který výrazně ovládl veřejný prostor?

více o novináři / politikovi v jedné osobě klikněte zde…

O tom, jak je to s čistým svědomím politiků KOA a také s jejich čistým štítem budeme určitě ještě informovat. Za osm let těch čistých štítů bude dozajista mnoho.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.