13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Netolický mluvil a Hamáček ho odvolal

Hejtman Martin Netolický promluvil o cestě Jana Hamáčka do Moskvy ve čtvrtek. V pátek pak skončil ve funkci, která spadá pod Hamáčkovo vnitro.
REKLAMA

Hejtman Martin Netolický promluvil o cestě Jana Hamáčka do Moskvy ve čtvrtek. V pátek pak skončil ve funkci, která spadá pod Hamáčkovo vnitro.

Ministerstvo vnitra v pátek odvolalo z dozorčí rady České pošty pardubického hejtmana a člena ČSSD Martina Netolického. Informaci přinesl server Info.cz.

„Já jsem se ho na to ptal a on říkal: Přivezu milion Sputniků a mám to tam všechno domluvený,“ uvedl Netolický. Novináři  jeho svědectví zveřejnili anonymně, další média pak jeho totožnost vypátrala a Netolický se ke svým slovům přihlásil veřejně a rozhodl se nelhat.

Náhlá reakce Ministerstva vnitra, které Netolického odvolalo z dozorčí rady České pošty ze dne na den, muže naznačovat i to, jak vlastně ČSSD funguje. Pokud existuje mezi událostmi souvislost, tak zoufalost Hamáčka musí být už za hranicemi nemožného.

Odborníci na zahraniční vztahy Hamáčkovi vystavili to nejhorší vysvědčení, které doposud politik dostal.

Hamáček zuří, kvůli údajnému handlu s Rusy před pár  dny žádal sérii omluv a 10 milionů korun, dnes se situace začíná vyjasňovat, ale zatím pravda, či lež objasněny zcela nebyly.


Nic nového, staré socanské zabijačky, vzor nemravnosti, klientelismu a kmotrovství.

Dnes každý ví, že do zoufalé situace přivedl ČSSD právě Hamáček, který vytvořil vládu s firemním holdingem, postaveném na regálovém marketingu, kde se sliby vzdalují od reality hned po dosažení volebního cíle.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.