20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Politička Mračková Vildumetzová bojuje s koronavirem.

Průběh nemoci mám takový, že mi snad nikdy v mém životě nebylo tak špatněA do toho péče o našeho devítiměsíčního syna, který s námi musí být v karanténě.
REKLAMA

Na sociálních sítích se objevila zpráva o tom, že bývalá členka ODS a dnešní krajská předsedkyně hnutí ANO se potýká s nákazou koronaviru, která u ní propukla o vánočních svátcích.

„Přátelé, od Štědrého dne mi není dobře a 26. prosince jsem zjistila, že jsem covid pozitivní. Tak moc jsem se chránila, dodržovala všechna opatření, nosila roušky, dezinfikovala neustále ruce, byla jen doma nebo v práci, a stejně jsem se tím virem někde nakazila. Průběh nemoci mám takový, že mi snad nikdy v mém životě nebylo tak špatně😞A do toho péče o našeho devítiměsíčního syna, který s námi musí být v karanténě. Musela jsem ho i přestat kojit😒Přátelé, nemoc je to velmi zákeřná, ať se Vám vyhne🙏nebo se prosím nechte očkovat, až budete mít tu možnost. Ať je rok 2021 rokem šťastným pro nás pro všechny, tenhle vir už konečně zkrotíme a vrátíme se všichni k normálnímu životu, jak jsme ho měli rádi,“ uvedla Jana Mračková Vildumetzová na svém facebookovém profilu.

Soucítění s přáním brzkého uzdravení političky komentovalo přes dvě stovky jejich fanoušků.
Mračková je krom vysoké politické funkcionářky, krajskou zastupitelkou a poslankyní Parlamentu ČR zvolenou  pod značkou hnutí ANO 2011.
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.